MEGALUXUSNÍ SVATBA NA VÝCHODĚ SLOVENSKA: NOVOMANŽELÉ UTRATILI VÍCE, NEŽ DOKÁŽETE PŘEDSTAVIT!

MEGALUXUSNÍ SVATBA NA VÝCHODĚ SLOVENSKA: NOVOMANŽELÉ UTRATILI VÍCE, NEŽ DOKÁŽETE PŘEDSTAVIT! 1

Pokud jste si mysleli, že pouze celebrity si potrpí na mega luxusních svatbách, vyvedeme vás z omylu! I když honosné oslavy jsou v zámožných romských kruzích běžné, trhání sto euro bankovek, je již nad rámec normálnosti. To, co utratili za svatbu tito dva mladí lidé, mnoho Slováků neušetří za celý svůj život.

A prý na východním Slovensku je chudoba! Po této luxusní svatbě se tomu dá jen těžko uvěřit. Novomanželé Lukáš (20) s Evou (19) si svůj svatební den zařídili přepychově. Evina svatební šaty z dílny známé módní návrhářky Natashi Azaryi svatebčanům doslova vyrazily dech. Téměř identické na módní přehlídce předvedla i Andrea Verešová. Nevěstiny šaty byly vyšívané pravým zlatým zdobením a jejich výroba trvala dva měsíce. Celý outfit složený ze svatebních šatů, zlaté korunky a krajky, stál neuvěřitelných 10 000 eur. To už je slušná hromádka peněz však? Ženich se musel „spokojit“ s bílým oblekem za 1500 eur.

Čtyřdenní hodování s prohýbajícími se stoly, kulinářskými specialitami, limuzínou a zahraničními muzikanty se stalo hitem internetu. Svadba na Východním Slovensku  v Michalovcích trvala přesně podle tradic, čtyři dny. Pro svatebčany bylo nachystané kvantum jídla, 4000 zákusků a sladkostí, pečené prase i 400 litrů alkoholu. Tento Novomanželský pár zpečetil svou lásku v opravdu velkém stylu. Jejich velkolepou svatbou se můžete pokochat v následujícím videu.