MICHAEL JORDAN SE STAL OFICIÁLNĚ MILIARDÁŘEM

MICHAEL JORDAN SE STAL OFICIÁLNĚ MILIARDÁŘEM 1

Legendární basketbalista Michael Jordan se stal oficiálně miliardářem. Podle Forbes je nyní 513. nejbohatším člověkem ve Spojených státech, přičemž v celosvětovém žebříčku obsadil místo č. 1741. Jeho čisté jmění se odhaduje na 1 miliardu dolarů.

Většina jeho bohatství pochází z prodeje značkového sportovního oblečení Nike a jeho podílu v basketbalovém týmu Charlotte Hornets, jehož hodnota každoročně roste. Obrovské bohatství a majetek nejlépe reprezentují jeho osobní sídla a rezidence. V exkluzivní čtvrti Legend Point nacházející se 23 km severně od Chicaga, býval se svou manželkou a dětmi více než 20 let.

Rezidence s obytnou plochou 5.202 metrů čtverečních je postavena na pozemku o rozloze 3 hektary. Možná byste očekávali, že tu Michael Jordan stále žije, ale ve skutečnosti tomu tak není.

V současnosti tráví většinu svého času v novém ještě luxusnějším bydlišti na Floridě. Slavné basketbalové hvězdě zůstali na Chicago krásné vzpomínky. Podle jeho slov má v tomto městě stále obchodní zájmy, včetně jedné restaurace, kterou tam vlastní. Je to zvláštní místo s neuvěřitelnými lidmi, kteří ho přijali ode dne, kdy tam poprvé přišel, uvádí nejslavnější basketbalista všech dob. Říká, že jeho děti odrostly a nyní už tak velký dům nepotřebuje.

Součástí rezidence v Chicagu je i jedna vnitřní basketbalové hřiště se šatnami a sprchami. To bylo postaveno podle specifikací NBA a jeho součástí je skleněný pozorovací prostor s přilehlým salonkem. Hřiště obsahuje dřevěné podlahy, nastavitelné dorazy košů a komerční osvětlení s vysokou intenzitou. Jeho součástí je i vlastní ozvučení s reproduktory, speciálně vyladěnými pro tento prostor.

Na třech patrech se nachází 9 pokojů, 15 koupelen a pět krbů. Součástí objektu je samostatné Hostinské křídlo s 3 ložnicemi a samostatným vchodem. Objekt byl postaven v moderním stylu a jeho součástí je vinárna s více než 500 lahvemi toho nejkvalitnějšího moku. Dále se zde nachází degustační místnost, kuřácký salonek, humidor, salon krásy, kulečníkový salón, fitness studio, profesionální posilovna a domácí kino. Vnější zábavný areál zahrnuje pavilon s bazénem, ​​jehož součástí je zatahovací střecha, krb s grilem a mokrý bar, rozsáhlé vápencové terasy a venkovní tenisový kurt.