Michael Kors vstupuje do světa inteligentních hodinek

Michael Kors vstupuje do světa inteligentních hodinek 1

Do světa inteligentních hodinek vstoupil během Baselworldu 2016 i Michael Kors. Miláček mnoha žen se tentokrát rozhodl, že své portfolio hodinek rozšíří i o kousek s Androidem Wear, nesoucí jméno Michael Kors Access.

Přestože nejde o tradiční hodinky, nemůžeme zde hovořit o kompromisech. Minimálně pokud jde o pouzdro a řemínky. Ženská verze se pyšní zlatým pouzdrem i řemínkem s krystalky. Samozřejmě nejde o skutečné zlato, ale o pozlacenou nerezovou ocel. Pánská verze je naopak sportovnější a kromě tmavého těla má pryžový řemínek.

Jak bude vypadat číselník, to už záleží na preferencích uživatele. Michael Kors totiž do svých hodinek zakomponoval několik kousků, které byly inspirovány tradičními kousky. Podobně, jak to udělal se svými hodinkami i například TAG Heuer. Zásadní rozdíl je ale v tom, že displej není dokonalý kruh, ale má trochu „ukousnutý“ spodek, podobně jako Motorola Moto 360. Důvodem jsou senzory osvětlení ukryté v této části hodinek. Na rozdíl od Motoroly, však Michael Kors nezapomněl na designové detaily a i proto krytka nad senzory je u ženské verze hodinek zlatá, zatímco u pánské verze je tmavá. Samotné hodinky Michael Kors Access budou dostupné za 395 dolarů na podzim 2016.