VÍTĚZ JE TEN, KDO SI V ŽIVOTĚ UŽIJE NEJVÍCE LEGRACE!

VÍTĚZ JE TEN, KDO SI V ŽIVOTĚ UŽIJE NEJVÍCE LEGRACE! 1

Toto by měla být povinná domácí úkol každého z nás! A měli bychom to učit i naše děti. Ne jejich od malička strašit a děsit tím jaký je život krutý a jaký je tento nás svět zkažený. Protože to tak vůbec není. Udělali jsme si ho sami takovým. Tím jak žijeme a tím jako přemýšlíme. Bereme život jako něco co nám bylo dáno za trest a my tu musíme nyní trpět! Nebereme život jako dar a že si ten dar máme vážit.

“Nevnímáme jaký je svět nádherné a dokonalé místo.”

Když jsme byli děti toto všechno jsme dělali automaticky. Těšili jsme se ze všeho a všechno bylo nádherné. Postupně jsme však na to všechno zapomněli. Začali jsme si dělat starosti, které jako že jsou běžné a má jejich každý. Vždyť to je princip života. Velký omyl, který nás obírá o čas a radost ze života. Takže druhou polovinu života se snažíme najít a objevit ten klid který jsme někde cestou ztratili. Píšu ztratili, ne že ho musíme najít. Protože ten klid a štěstí, které každý hledá máme stále při sobě a v sobě. Co si většina z nás neuvědomuje a hledá ho ve vnějším světě. V materiálním světě. Ale tam to bohužel nikdy nenajdeme. Když tak, tak pouze dočasně.

Nedá nám ten pocit ani drahé auto, dům či nejnovější model telefonu. Nenechte proto hmotné věci, aby si z vás udělali otroků. Právě naopak. Využívejte vy ty věci. Nelpěte na nich, jak na něčem co vám pomůže změnit váš život. Musí to být opačně. Změňte nejprve svůj život. Pokud objevíte v sobě opět ten klid a radost ze života, zjistíte že všechny ty věci z okolního světa již nejsou tak důležité. Samozřejmě si jimi můžeme zpříjemnit a zkrášlit tento svět.

Pak začnete život brát jako hru. Protože život je hra. Život je svoboda, svoboda dělat co chceme, po čem toužíme. Život je o zkušenostech a příležitostech, které máme povinnost zažívat. Život je souhra lásky, spokojenosti a radosti.

“ Proto bychom měli každý den sbírat body za užívání si života a tím se stát vítězem!”

Přeji krásný den a spoustu zábavy.