Milujeme fitnesky!

Milujeme fitnesky! 1

Cvičit by se dalo určitě i doma, ale do fitka chodíme především kvůli holkám. Kdo tvrdí něco jiného, ​​minimálně trochu klame. Protože pokud něco obdivujeme víc než vlastní bicepsy, tak jsou to především sexy prdelku, bříška a nohy holek, které to dotáhli na slim fit postavu, ale neproměnili se na macaté hory svalů připomínající ženy jen z dálky.

 

 fitness4

V sexu

Ve zdravém těle zdravý duch znamená, že ji téměř nikdy nebolí hlava a sexovat dokáže mnohem více než ty, co se zadýchají už když vlečou těžší tašku. Ohebnost ani vytrvalost jí nechybí. To jsou plusové body v polohách Kámasútry. Při fitnesce je samozřejmost, že cítíte pod rukama tělo, které vám každý závidí a je na erekci lepší než dát si dvě Viagry.

Mají větší kapacitu plic ve srovnání se sportovními nemehly, takže ty vzdechy jde slyšet nejen k sousedům, ale pokud se rozpálí, třesou se okna o několik podlaží.

Krása v mobilu 
Fitnesky milují focení a milují sdílení fotek, jak se jim zase podařilo vy-rýsovat stehna. Takže můžete očekávat, že budete mít plný mobil její SELF fotky. No a tričko je vždy na Ostaria, protože i pěkně tvarované prsa jsou prestižní pečetí fitnes těla.

Ráda se ukazuje ¨
Jen holka, která je spokojená se svým tělem vám bude strouhat sexy pózy od rána do večera.Partnerka, co neustále pláče na váze nebude tou, od které můžete čekat striptýz ještě před večeří.

Kult těla
Dají vás do latě, to je jasné.Nebudete jíst ráno slaninu, na oběd řízek ak večeři fast food. Musíte si zvyknout na zeleninu a zdravé tuky s bílkovinami. Jenže ono se to vrátí. Doslova vás přinutí, abyste najeli na zdravý rytmus života. Což samozřejmě není špatné a kvality zdravé výživy poznáte když všichni kamarádi začnou ztrácet erekci a vy budete vždy připraven. Vždyť máte doma fitnesce.

 
fitness2Je to žena vytrvalá
Mít pěkně vy-rýsované tělo není zdarma. Proto pokud sbalíte ženu, co se více zatnout a jít na maximum, máte jistotu, že ji jen tak něco nerozhodí. S fitneskou je to obvykle vztah mnohem na delší tratě jako s holkou, co jste sbalili v baru. Fitnesky jsou ženy, které pokud se pro něco rozhodnou, tak to dokážou. Proto pokud jste to vy, kdo je zaujal, máte všechny výše popsané výhody v jednom balení a bez námahy. Fitneska si vás totiž klidně sbalí suverénně i sama.