MÓDNÍ TIPY PRO DÁMY – JAK ZŮSTAT STYLOVÁ BĚHEM MRAZIVÝCH DNŮ?

MÓDNÍ TIPY PRO DÁMY - JAK ZŮSTAT STYLOVÁ BĚHEM MRAZIVÝCH DNŮ? 1

Teploty nemilosrdně klesají pod nulu stále nižší a nižší, množství sněhu neustále přibývá. Mrazivé počasí nedělá vrásky jen nadávajícím  řidičům, ale i milovnicím módy. Mnohé z nás totiž trápí otázka, jak si zachovat styl, kdy se musíme zahalovat do několika vrstev oblečení?

Odpověď by mohla znít – nevycházet z domu a trávit dny v pyžamu, v hřejivém objetí své polovičky (případně při radiátoru). Mnohé z nás však povinnosti nutí opustit teplo domova a čelit kruté realitě. Pokud je to i váš případ, máme tu pro vás několik tipů, jak okouzlit své okolí módním vkusem i v teplotách pod nulou.

V hlavní roli – detaily

Nový vkusný top, který vám přinesl Ježíšek, ani perfektní tričko ulovené ve výprodeji, zřejmě pod několika vrstvami oblečení nevynikne. Nic vám však nebrání v tom, abyste sáhli po kouscích s výraznými detaily v kombinaci s vrstvením. Vrstvení je totiž nejen možností, jak se udržet v teple – můžete jím vytvořit zajímavý outfit tak, že si například pod svetr obléknete košili s výrazným límcem. Pokud víte, kde hledat, objevíte poutavé košile s límečky, zdobenými květinovými vzory, kamínky, s krajkou nebo mašlí místo límce. Fantazii se meze nekladou. Navíc, kromě toho, že konečný výsledek stojí za to, udržíte si stabilní tělesnou teplotu.

Držte se klasiky

I v mrazivých teplotách platí dokola opakovaná pravda, že klasikou nikdy nic nezkazíte. V tomto případě klasiku tvoří trojice zimních „must-haves“: čepice / klobouk, rukavice a teplý šál. Opustit dům bez této svaté trojice by nebyl zrovna nejlepší nápad. Jak však tuto klasickou sestavu vylepšit? Doplňky nelaďte do stejné barvy, naopak sáhněte po kouscích s různými odstíny. Můžete také trochu zaexperimentovat a vybrat si kousky, které na první pohled vůbec neladí. Určitě budete souhlasit, že konečný výsledek bude stát za to a nové barvy vás příjemně oživí.

Zamotejte se do barev

Zavinovací kabáty jsou užitečné zejména proto, že i navzdory několika vrstvám dokáží vykouzlit estetickou ženskou siluetu. Klasická zeštíhlující černá je sice fajn, ale zkuste svou Kabátová rutinu oživit novými barvami. Co tak červená, jemná růžová nebo modrá? Díky pestrým barvám budete při tom obrovském množství sněhu přímo zářit. Ať už si zvolíte jakoukoliv barvu, nezapomeňte k ní přidat kontrastní pásek, který vyzvedne vaši ženskost a vytvoří již zmíněnou ženskou siluetu