MÓDNÍ TRENDY PRO PÁNY NA JARO  A LÉTO

MÓDNÍ TRENDY PRO PÁNY NA JARO  A LÉTO 1

Pánská móda se dynamicky mění v závislosti do ročního období. To, co bylo moderní minulé období, může být v tomto čase zcela nevkusné. Proto je pro pány důležité, aby šly ruku v ruce s nejnovějšími módními trendy. Oblečení by mělo být pohodlné, praktické a samozřejmě mělo by i dobře vypadat. Takže, co by panem nemělo chybět v jarním a letním šatníku?

Denim

Denim (nebo riflovina) bude hitem této jara. K dispozici je pestrá škála druhů rifloviny od světlé přes tmavou a seprané. Lidé si mohou vybrat podle jejich vkusu a preferencí. Do popředí se dostanou klasické a nesmrtelné riflové bundy z tenké rifloviny. Rovněž zaujmete riflovou košilí.

Trička a košile pokryté vzory

Toto jaro budou dominovat spíše vzorované košile. Vzory z minulého tisíciletí se vracejí opět na scénu, jen s menšími úpravami. Nebudete zaostávat ani s tričkem, na kterém se potisk soustřeďuje kolem hrudníku. Ať už slim, fit nebo volný střih. To je jen a jen na vás.

Pásky

Pásky jsou považovány za trvalý módní trend v pánské módě. Tento rok však módní návrháři experimentují se šikmými pruhy. Pruhy jsou velmi univerzální jako ležérní, ale i formální oblečení. Záleží na vkusu nositele.

Tenisky

Tenisky jsou kultovní záležitostí, hlavně pro svou praktičnost. Na jaře jsou ideální v bílé barvě kožené nebo látkové s gumovou podrážkou. Klasické nebo prošívané – obě představují dobrý výběr.

Jaké barvy byste měli upřednostňovat?

Barvy jsou pro pány důležité. Zvýrazňují materiál a vzory. Zelená nebo modrá riflovina. Přestože každá na vás působí jinak, obě tyto barvy jsou hitem jara. Zelená působí klidnější, zatímco modrá působí pevnější dojmem. Tmavší barvy jsou oblíbenější než pestřejší, čili můžete volit šedou či hnědou. Říká se, že dobře oblečený muž ohromí každou ženu, tak nezanedbávejte svůj vzhled a dejte na naše rady.