Monumentální zážitek- Operní dům Garnier ( srdce Paříže)

Monumentální zážitek- Operní dům Garnier ( srdce Paříže) 1

Operní dům Garnier, který leží v samém srdci Paříže, je monumentální zážitkem, který by neměl být přehlédnut. Návštěvníci si mohou prohlédnout tento architektonický poklad na rohu Rue Scribe a Rue Auber, v oblasti 75009 v Paříži. Je to místo, kde se můžeš stát Fantomem a prozkoumat prostory, které inspirovaly legendární příběh Gastona Lerouxe, „Fantom opery„.

Toto místo je plné skrytých zákoutí a zákoutí, které čekají na objevení. Navíc návštěvníci mohou navštívit i dočasné výstavy, které jsou k dispozici, a obdivovat mohutné Velké schodiště, které je jedním z vrcholů prohlídky. Tato prohlídka je skutečným zážitkem, během níž můžete naplno nasát atmosféru tohoto impozantního místa.

Opéra Garnier, známá také jako Palais Garnier, je pravděpodobně nejkrásnějším operním domem na světě a je plná historie. Pro místní obyvatelstvo je tato nádherná budova opery a baletu stejně důležitá jako Notre Dame, Louvre nebo Eiffelova věž. Pro ostatní je to místo, kde se odehrává Fantom opery.

Tuto operu navrhl Charles Garnier pro císaře Napoleona III, ale stavbu zdržela vysoká hladina podzemní vody. Jako řešení byla vybudována řada cisteren, které vodu přerozdělovaly. Tento fakt dále podněcoval spekulace o existenci strašidelného podzemního jezera pod Operou Garnier.

Vstupenky do tohoto úchvatného místa jsou k dispozici od společnosti Tiqets International B.V., která sídlí v James Wattstraat 77-P, 1097 DL, Amsterdam, Nizozemsko. Tyto vstupenky můžete získat okamžitě a přijímáme je i v mobilu.

Vstupenky do tohoto úchvatného místa zakoupíte přímo online zde:

 

Vstupenky zahrnují vstup do Palais Garnier a na všechny dočasné výstavy, pokud jsou k dispozici. Ale vstupenky nezahrnují představení, koncerty a události. Operní dům Garnier je otevřený od 10:00 do 17:00, ale vstup je povolený pouze do 45 minut před zavírací dobou.

Atmosféra opery Garnier je naprosto úžasná. Je to místo, kde se můžete těšit na prohlídku jednoho z největších operních domů na světě s vlastním průvodcem. Můžete se také obdivovat složité krásy zářivých interiérů a zlatého Grand Foyer. Celá prohlídka je skutečně fascinující zážitkem a je to něco, co byste si rozhodně neměli nechat ujít během návštěvy Paříže.

Operu Garnier je možné navštívit od čtvrtka do pondělí mezi 10:00 a 17:00, ale ve středu a úterý je zavřeno. Bezpečnostní kontrola probíhá u vchodu a vstupenky lze předložit na chytrém telefonu. Pokud chcete zrušit rezervaci, musíte to udělat do 23:59 dne před návštěvou, abyste získali plnou finanční náhradu.