Muže 44 let trápil ucpaný nos. Měl v něm …

Muže 44 let trápil ucpaný nos. Měl v něm ... 1

Ucpaný nos a bolesti hlavy. To každý den celých 44 let provázelo dnes už 51-letého Steva Easton. Po dlouhé době se mu však ulevilo, a to zcela nečekaně: po kýchnutí.

Pokud jste se v dětství hráli s pistolemi z umělé hmoty, zřejmě víte, že dokázali vystřelovat projektily, které měly na konci přísavku. Děti si tak s nimi málokdy ublížili a při šikovné střele se mohl „náboj“ dokonce přisát na skleněný povrch. Obětí této téměř neškodné zbraně se však náhodou stal i Steve.

 
2415519

Když měl sedm let, náhodou jednu z přísavek vdechl. Rodiče ho sice vzali do nemocnice, no mysleli si, že ji snědl, a lékaři mu tak nevěnovali přílišnou pozornost v naději, že cizí objekt z chlapce nejpozději o dva dny vyjde. Když po 44 letech Steve částečně rozloženou přísavku kýchnutím dostal z těla, nemohl uvěřit vlastním očím.

Jeho 77-letá matka se divila také a dobře si vzpomínala na den, když s malým Stevem šla do nemocnice. Steve, který ucpaný nos a bolesti hlavy po celý život připisoval senné rýmě, tak konečně může žít bezbolestný život.