Můžete sexovat i hodinu, nevěříte? Stačí se držet těchto rad

Můžete sexovat i hodinu, nevěříte? Stačí se držet těchto rad 1

Zopakovali jste si fotbalové výsledky, promítly celý den v práci, mysleli na recept na oblíbené jídlo a přesto nedokážete vydržet souložit dostatečně dlouho. Čím více se snažíte vydržet, tím je to horší. Podívejte se, co vám může pomoci.

Naučte se přestat v nejlepším
Lékaři tvrdí, že jednou z metod, jak se vypořádat s předčasným vyvrcholením, je těsně před orgasmem přestat sexovat až do chvíle, dokud své vzrušení nedokážete ovládat. Pomocí této techniky dokážete mozek a tělo naučit lépe kontrolovat orgasmus.

Tiskněte
Když cítíte, že už to na vás jde, jemně stiskněte ukazováčkem a palcem penis těsně pod jeho vrcholem, přičemž tlak směřujte zejména na spodní stranu. Takto dokážete na krátkou dobu omezit tok krve a potlačit orgasmus.

Dámy mají přednost
Když ženu uspokojíte ještě před samotným pohlavním stykem, uklidníte se. Pocit, že nemůžete vyvrcholit před tím, než ona, se ztratí a tím pádem se oddálí i váš orgasmus.

Anestetikum
Když jdete k zubaři, dá vám proti bolesti lokální anestetikum, které vám umrtví část obličeje. Také v oblasti sexu se dá něco podobného využít. Existují různé volně dostupné spreje, které sníží citlivost penisu a pomohou vám udržet vyvrcholení pod kontrolou. Je však třeba je používat s mírou, protože se vám může stát, že snížíte i citlivost partnerky a celý proces vyjde nazmar.

Hrubý kondom
V obchodech běžně dostanete kondomy, které jsou tlustší a dokonce dokáží snížit citlivost penisu. Pokud máte problém s předčasným vyvrcholením, neváhejte a kupte si je.

Léky
Lékař vám může předepsat léky, které vám pomohou vydržet v posteli déle. Jsou sice dostupné pouze na předpis, ale po konzultaci se sexuologem se k nim bez problémů dostanete. Netřeba je však užívat dlouhodobě, protože tělo si na ně může zvyknout. Jako první pomoc však fungují dobře.