Muzeum Centre Pompidou

Muzeum Centre Pompidou 1

Centre Pompidou je jedním z nejvýznamnějších evropských muzeí moderního umění, které nabízí širokou škálu uměleckých děl od renomovaných umělců, jako jsou Picasso, Kandinský a Mondrian. Vstupenka, kterou nabízíme, vám umožní prozkoumat nejen stálou sbírku tohoto význačného muzea, ale také vybrané dočasné výstavy. Navíc, tato vstupenka vám poskytuje i příležitost navštívit střechu Centre Pompidou a vychutnat si úchvatný výhled na panoramata Paříže.

Vstupenky k zakoupení naleznete zde:

 

Tato vstupenka je nabízena společností Tiqets International B.V., která má své sídlo v Amsterdamu, v Nizozemsku. Pokud byste potřebovali kontaktovat pořadatele této aktivity, obraťte se na centrum nápovědy společnosti Tiqets.

Vstupenka na stálou sbírku a dočasnou výstavu v Centre Pompidou, stejně jako vstup na střechu, je dostupná v digitální formě, kterou lze předložit přímo na mobilu. Je třeba poznamenat, že poslední vstup je možný 1 hodinu a 30 minut před zavírací dobou muzea. Muzeum je bezbariérové a kočárky a invalidní vozíky jsou k dispozici v šatně, pokud jsou dostupné.

 

V Centre Pompidou se můžete těšit na fascinující výstavy, které zahrnují umělecká díla od roku 1915 až po současnost. Kromě významných děl kubistických zakladatelů, jako jsou Picasso a Georges Braque, můžete také obdivovat díla, která stála u zrodu uměleckých hnutí, jako je fauvismus a surrealismus.

Centre Pompidou je také domovem pro díla Andyho Warhola, mistrovské malířské stříkance Jacksona Pollocka a dokonce i rekonstruovaný ateliér surrealistického básníka André Bretona. Milovníci fotografie mohou obdivovat fotografické práce Cartiera-Bressona a Brassaïe.

Upozorňujeme, že po příjezdu do Centre Pompidou se přímou cestou vydáte na řádek „Visiteurs avec billet“ – na mapě je oranžová čára, kterou dostanete na voucher. Projděte bezpečnostní kontrolou a následně se vydejte na linku „ticket with timeslot“, kde předložíte svou vstupenku v mobilu. Počítejte s možnou čekací dobou.

Centre Pompidou, které se nachází na adrese Place Georges-Pompidou v Paříži, je otevřeno od 11:00 do 21:00, kromě čtvrtka a úterý, kdy je zavřeno. V případě, že byste potřebovali zrušit nebo přesunout svou návštěvu, je možné tak učinit do 23:59 v den předcházející návštěvě.