NAHLÉDNĚTE DO INTERIÉRU SOUKROMÉHO LETADLA MILIARDÁŘE DONALDA TRUMPA. LUXUS V HODNOTĚ 100 MILIONŮ DOLARŮ

NAHLÉDNĚTE DO INTERIÉRU SOUKROMÉHO LETADLA MILIARDÁŘE DONALDA TRUMPA. LUXUS V HODNOTĚ 100 MILIONŮ DOLARŮ 1

Pokud se vzpomene jméno Donald Trump, každý z nás ví o koho se jedná. 67-letý americký miliardář, obchodní magnát, televizní osobnost, spisovatel a s majetkem ve výši 3,9 miliardy dolarů podle magazínu Forbes 128.nejbohatší člověk v Americe. Staví ty nejlepší hotely, kasina a golfová hřiště po celém světě.

Pan Tramp si potrpí nejen na luxusu, ale i na dopravě, kdy svůj vozový park s vlastním řidičem občas vymění za prostředek s křídly a vlastním pilotem. A pokud třeba cestovat za Atlantik, tehdy nastupuje na míru šitý soukromý tryskáč v hodnotě 100 milionů dolarů. Boeing 757 byl do roku 2011 majetkem spoluzakladatele Microsoftu Paula Allena a při letošních návštěv svých golfových hřišť ve Skotsku a Irsku dovolil místním novinářům nahlédnout do útrob svého soukromého světa, ve kterém odpočívá, přemýšlí a rozhoduje.

Interiér Boeingu se hrdě pyšní převážně luxusním nábytkem z exotických dřevin a doplňky z 24 karátového zlata v kombinaci s nejnovějšími elektronickými zařízeními. Logo Trump se nachází téměř na každém povrchu nábytku, stropu, podlahy, zařízení nebo doplňku. Ze zlata je vyrobeno například umyvadlo včetně kohoutků. Odpočinek mu dopřeje velká postel a o krácení letu se postará buď privátní salonek určený na mítinky nebo 52-palcová televize s tisíci programů.