Nahlédněte pod uniformu sexy vojákyním

Nahlédněte pod uniformu sexy vojákyním 1

Když se mluví o ženských zbraních, okamžitě přecházíme do pozoru. Pokud jste slyšeli, že ženy milují uniformy, tak určitě ne méně než chlapi. Vojákyně jsou nesmírně sexy a dráždivé. I v momentě, když ta uniforma už jde dolů a zelená tanga mají při kotnících. Sexy jsou v maskáčích i ve sprše, prostě vojákyně.

dsc_3832

V plné polní
Jsou trénované, žádná buchta totiž nemá šanci přežít tvrdý vojenský výcvik. V armádě nejsou jen do počtu, ani na ukájení choutek generálů, i když jako válečné zajatkyně bychom je brali všemi deseti. Tyto baby odloučené od chlapa se po návratu z mise mění na nymfomanky, které nemají nikdy dost. I to je výhoda vojaček, které když se vrátí k muži, tak se ani neoblékají. Zbytek roku zas máte čas na pivo, kamarády a nikdo vám nekecá do zálib. Kdo by nehlasoval za frajerku v uniformě? Kočičky i drsné šelmy Mít v posteli Vojačku, to znamená, že občas budete salutovat. Zejména tehdy, když vás chytí pod krkem jako předehru a vyzkouší nejnovější chvaty na boj z blízka.Pokud máte rádi sado-maso praktiky, tak vojenský výcvik už nejednoho chlapa rozvášnil až tak, že se mu roztřásla kolena. Modelky nebo vojákyně? Někdy to není jisté. Zejména když ukazují ženské kvality.Všechny jsou mladé, s dobrou postavou a přestože umí držet v ruce samopal, na první pohled je jasné, že jsou přímo stvořené pro boj z blízka. Kdybychom vyměnili všechny vojáky za něžné pohlaví, zaručeně by skončily všechny války. Jim bychom zkrátka nemohli ublížit, maximálně bychom vytáhli bílý praporek a otřeli bychom jí stopy po boji. Vždyť vojákyně jsou tak sexy, že když pochodují, tak je každému v kalhotách úzce a je připraven na palbu.


zeny3

Na vojenské pokoji
Chlapů mají kolem sebe dost, ale znáte ze zkušenosti, nejlépe ženě rozumí žena a proto když se zavřou dveře na kasárnách plné mladých holek, které si rády ventilují hormony, vznikají obrázky, za které by Hustler vyplatil na honorářích porno hvězdy miliony dolarů. Vyplatí se nahlédnout alespoň přes průzor paprskové dírky.sexy vojínky