Slušné i neslušné předsevzetí každého chlapa

Slušné i neslušné předsevzetí každého chlapa 1

Máme pro vás inspiraci – pět slušných a pět neslušných nápadů, které stojí za zkoušku. Vyzkoušejte, vyberte si – každé jedno dělá chlapa lepším!

 
Mladatka_8.5[1]

1. Zkuste to černobíle
Kvalitním předsevzetím je vidět život černobíle. Snad nejlepší příklad je jednoduché anglické Do or Do not. Buď něco dělejte a dělejte to pořádně, nebo to nedělejte. Buď po té slečně jděte, nebo ji nechte tak. Buď je něco dobré, nebo špatné. Neuspokojujte se s něčím mezi – vede to k ospravedlňovali nečinnosti a vlastních chyb.

2. DIY
Do it yourself – tedy po našem „Udělej si sám“. Začněte se zajímat více o domácnost, navrtejte poličku, vyčistěte odtok, opravte dvířka na skříňce … Zruční chlapi jsou to, co ženy chtějí.

3. Přečtěte knihu
Jednu, možná dvě či dvacet. Záleží na vás. Ale kvalitní.

4. Preventivní prohlídka
Zajděte na preventivní prohlídku. Ideální všeho, co se jen dá. Navštivte obvodního, zubaře, urologa … Jednou ročně vás to nezabije, právě naopak – máte možnost odhalit hrozbu předem.

5. Více hobby
Zkuste si najít více času pro své hobby. Samozřejmě, hobby není hospoda, sex, koukání televizoru nebo chození na diskotéky. Pokud hobby nemáte, najděte si nějaké. Zkuste se například naučit programovat – know-how je zdarma na webu v různých internetových akademiích. Hobby vám pomůže udržet mysl v kondici a zároveň jí dovolí odpočinout a zabývat se čímsi jiným.

 
lev_16

A teď ty neslušné …

1. Zkuste nové polohy
Misionář a „odzadu“ věru nestačí. Třeba rozšířit slovní zásobu poloh a zlepšit si to v posteli. Čím bude sex zajímavější a hravější, tím lépe a tím jej více vaše polovička ocení.

2. Změna prostoru
Vytáhněte zadky z ložnice a zkuste jiná místa. Začněte koupelnou či kuchyní, možná trochu stydlivě na balkoně … Experimentujte, nebojte se ani sexu na veřejnosti – vzrušení, že vás mohou odhalit, stojí za to.

3. Buďte trochu netradiční
Zkuste některé sexuální scénáře, zahrajte si role-play. Vyzkoušejte si přehodit úkoly, zahrajte se na dominu a otroka nebo Dominujte vy ji. K tomu lze přidat přivazování a přejít až k jemnému náznaku BDSM.

4. Mluvte o sexu
Základem dobrého vztahu (a sexu) í komunikace. Sex už není tabu, není to nic za co bychom se měli stydět. Zapomeňte na to, že vám na hodinách náboženství říkali, že Ježíš při tom pláče. Mluvte o tom s partnerkou, odhalujte touhy a fetiše, povídejte se vedle toho – vždyť přece nevíme číst myšlenky.

5. Nebuďte sobec
​​Na sex třeba dva a oba mohou dosáhnout orgasmu. Zajímejte se během toho víc o svou partnerku. Hrajte se s ní, dopřejte jí pořádně dlouhou předehru. Žena má několik erotogenních zón, nezapomínejte. Zároveň dbejte na to, že v její hlavě proudí několik fantazií najednou. Vaše milá dobrá prudérní slečna může toužit po pořádném bičíku a vás na pokorně na čtyřech. Sledujte její projevy během toho, experimentujte, poslouchejte, vnímejte, nebuďte sobec ​​a ona se vám bohatě odmění.