ROZVODOVÍ BRATŘI  VYŘEŠÍ PROBLÉMY VE VZTAHU  ZA VÁS!

ROZVODOVÍ BRATŘI  VYŘEŠÍ PROBLÉMY VE VZTAHU  ZA VÁS! 1

Rozchodové bratři. Právě tak se nazvali dva sourozenci z Kanady, Mackenzie a Evan Keastovci, kteří za vás vyřeší vaše problémy ve vztahu jednou provždy. Lépe řečeno, rozejdou se za vás!

Za rozchodové sms si říkají 10 dolarů, zatímco telefonát stojí 29 dolarů. Pokud si při čtení těchto řádků operací provádí klepnutím na čelo, vězte, že jejich služby jsou hojně využívány! Lidem zřejmě chybí odvaha říci své polovičce nepříjemné slova. Jejich aplikace „The Breakup Shop“ dokonce přijímá objednávky na rozchody.

Mackenzie Keast tvrdí, že ke spuštění celého projektu ho dohnala vlastní zkušenost s přítelkyní, která ho z dne na den bez udání důvodu vymazala ze svého života. Nebožáka zbyly jen oči pro pláč. Zapřísahal se, že nepříjemnou zkušenost využije ve vlastní prospěch a zabrání tomu, aby se lidé stávali oběťmi rozchodů „z ničeho nic“.

Webstránka vynalézavého projektu funguje od listopadu minulého roku a zatím si na konto připsala více než 90 rozchodů. Tvůrci zdůrazňují, že nejsou „těmi špatnými“ naopak snaží se lidem pomáhat. Jejich zákazníci pocházejí z celého světa. Služby dvou vynalézavých bratrů využili například lidé z Ruska, Německa, Mexika nebo Finska