TĚCHTO 24 MINUT VÁM DOKÁŽE ZMĚNIT CELÝ DEN

TĚCHTO 24 MINUT VÁM DOKÁŽE ZMĚNIT CELÝ DEN 1

U několika z nás probíhá ranní rutina vždy stejně. Začíná to vypnutím budíku, následuje ranní hygiena a potom snídani. Někteří si budík přeloží, přestože vědí, že čím dříve vstanou, tím více věcí stihnou během dne.

Právě tyto první minuty našeho dne jsou nejdůležitější a určují, jaký bude celý den. Úspěšný podnikatel a mentor Mathew Torrent zveřejnil 6 kroků, jak si zajistit klidné ráno, které vás připraví na celý den. Šest kroků, které vám budou trvat jen 24 ultraproduktývních minut denně a změní vám život.

Čištění zubů (2 minuty)

Je to jedna z prvních činností, kterou bychom měli dělat ihned po probuzení. Zatímco spíme, naše ústní dutina produkuje méně slin, což má za následek vyschnutí a nárůst bakterií. Takže nejlepší co můžete udělat pro své ústa, je věnovat dvě minuty čištění zubů a jazyka.

Vypít sklenici vody (1 minuta)

Nevěřili byste, jaké zázraky dokáže jeden sklenici vody s citronem každé ráno. Nejen že hydratuje vaše ústa, ale také mozek a tělo. Nejlepší je, pokud ho vypijete po vyčištění zubů a jazyka, abyste bakterie splachováno rovnou do svého těla.

Meditace (7 minut)

Mnoho lidí si myslí, že meditací zabije 30 až 60 minut svého času. Na to, abyste nastartovali svůj organismus do nového dne, vám stačí 7 minut sedět v klidu v slabě osvětlené místnosti a zhluboka dýchat.

Soustředění (5 minut)

Po meditací se alespoň na 5 minut ponořte do svých nejdůležitějších úkolů a aktivit. Projděte si vše, co během dne potřebujete udělat.

Cvičení (7 minut)

Ranní cvičení patří mezi základní návyky úspěšných podnikatelů. Ve zdravém těle – zdravý duch a zdravý duch rozvíjí mysl. Na ranní rozcvičku nepotřebujete zajít do nejbližšího „fitka“. Návod na to, jak se rozhýbat za sedm minut, najdete v aplikací, kterou si můžete stáhnout na stránce www.7minuteworkout.jnj.com.

Strečink (2 minuty)

Po rychlé rozcvičce nelze zapomínat na strečink. Protažení svalů a zad uvolněte stres, čímž se dokonale připravíte na svůj hektický pracovní den.