Návštěva Hallstattu a Salzkammergutu: pozvánka na jednodenní výlet z Vídně

Návštěva Hallstattu a Salzkammergutu: pozvánka na jednodenní výlet z Vídně 1

Představte si, že se jednoho rána probudíte s myšlenkou, že byste chtěli prožít něco výjimečného, něco, co by vám umožnilo uniknout z každodenní rutiny a nabídlo by vám nové zážitky. V takovém případě bych vám rád představil jedinečnou příležitost: jednodenní výlet z Vídně do malebných lokalit Hallstattu a Salzkammergutu.

Rezervujte si výhodnou vstupenku –  bez čekání ve frontě, kterou můžete kdykoliv bezplatně zrušit.

Pokyny

  • Při nástupu do autobusu ukaž svou vstupenku v mobilu
  • Na čelním skle před Vídeňskou státní operou najdi autobus s nápisem Vienna Sightseeing.
  • Doraz alespoň 15 minut před časem odletu v 7:15.
  • Zpátky v místě odjezdu budeš kolem 20:00.

Hallstatt, malé, avšak nesmírně kouzelné městečko, je jednou z perel rakouského Salzkammergutu. Jeho historie sahá až do doby železné, kdy bylo centrem solného průmyslu, díky čemuž se stalo jedním z nejbohatších míst své doby. Dnes je Hallstatt známý především díky své idylické poloze na břehu jezera Hallstätter See, obklopen horskými vrcholy, které vytvářejí téměř pohádkovou scenérii. Návštěvníci zde mohou obdivovat dobře zachované historické budovy, procházet se po úzkých uličkách a vychutnávat si neopakovatelnou atmosféru tohoto městečka.

TIP :  Jak cestovat po Vídni výhodně a ušetřit na vstupech do muzeí a různých atrakcí? Kupte si Vienna City card  a cestování po hlavním městě Rakouska bude pohodlnější! Karta Vienna Pass vám zase ušetří a umožní přednostní vstup až do 90 památek a atrakcí.

Výhody karty VIENNA CITY CARD

 

Salzkammergut pak nabízí ještě více. Tato oblast je známá svou nádhernou přírodou, čistými jezery a horskými masivy. Je to místo, kde se můžete plně ponořit do krásy rakouské krajiny, prozkoumat místní přírodní památky, užít si vodní sporty na jezerech nebo se jednoduše jen projít po okolí a nasávat klid a pokoj, který tato oblast nabízí.

 

Nabídka jednodenního výletu z Vídně je tak skvělou příležitostí pro ty, kteří chtějí zažít něco mimořádného, aniž by museli cestovat daleko od hlavního města. Výlet kombinuje pohodlí organizovaného zájezdu s možností prozkoumat jedny z nejkrásnějších míst Rakouska na vlastní pěst. Během jednoho dne se tak můžete těšit na nezapomenutelné zážitky, poznávat nová místa a vracet se zpět do Vídně obohaceni o nové zkušenosti a krásné vzpomínky.

Tak proč nevyužít této pozvánky a nezažít jednodenní dobrodružství, které vám umožní poznat kouzlo Hallstattu a Salzkammergutu? Je to skvělá příležitost uniknout z městského shonu, vdechnout čerstvý horský vzduch a prožít den plný objevování a obdivování krás, které tyto lokality nabízí.

Vylepši si zážitek

Prozkoumej další možnosti vstupenek včetně prohlídek a městských karet.

Zjistit více