Návštěva Royal Chateau de Blois

Návštěva Royal Chateau de Blois 1

Royal Château de Blois je jedním z největších a nejkrásnějších zámků ve Francii. Tento historický skvost je otevřen pro veřejnost každý den od 9:00 do 18:30. Pokud máte zájem tento zámek navštívit, můžete zakoupit vstupenku přímo od poskytovatele, kterým je Ville de Blois, registrovaný na adrese Ville de Blois, 41012, Blois, Francie.

Kontaktovat pořadatele aktivity lze přes centrum nápovědy služby Tiqets. Upozorňujeme, že poslední vstup na zámek je možný 30 minut před zavírací dobou. K dispozici je možnost přeskočení fronty a okamžité doručení vstupenky.

Vstupenky k dispozici zde.

 

Trvání návštěvy zámku je zhruba 90 minut, případně se můžete zúčastnit světelné a zvukové show, která trvá 45 minut. Royal Château de Blois je přístupný pro osoby s omezenou pohyblivostí a jsou zde k dispozici invalidní vozíky na zapůjčení.

Vstupenka zahrnuje vstup na Královský zámek Blois, brožuru o návštěvě v několika jazycích a v případě dostupnosti také Histopad – digitální tablet. Je nutné si uvědomit, že audio průvodce a prohlídka s průvodcem jsou k dispozici za příplatek.

Pro zvýšení zážitku z návštěvy zámku si můžete přikoupit vstup na zvukovou a světelnou show, která vás zavede do historie zámku prostřednictvím speciálních efektů a monumentálních projekcí na jeho fasády.

Royal Château de Blois je považován za pýchu údolí Loiry a je vyhledávaným cílem turistů již více než tisíc let. Procházka po jeho komnatách vás seznámí s příběhy slavných francouzských králů a královen.

Pokud zrušíte rezervaci do 23:59 dne před vaší návštěvou, získáte plnou finanční náhradu. Vstupenka je však nepřesouvatelná.

Adresa zámku je 6 Place du Château, 41000, Blois. Vstupenky je možné přijímat i v mobilu.