NEJDRAŽŠÍ DŮM NA SVĚTĚ, KTERÝ SE MOŽNÁ NIKDY NEPRODÁ!

NEJDRAŽŠÍ DŮM NA SVĚTĚ, KTERÝ SE MOŽNÁ NIKDY NEPRODÁ! 1

V losangeleské čtvrti Bel Air se údajně nachází nejdražší dům na světě. Obyvatelé Los Angeles pochybují, že se v blízké budoucnosti prodá, protože jeho prodejní cena ani náhodou není skromná! Palác s rozlohou 30 tisíc m2 se může pochlubit čtyřmi bazény, kasinem, třiceti garážemi, nočním klubem s vodopádem, panoramatickým výhledem na město a místností, jejíž stěny a strop slouží jako akvárium pro medúzy. Za toto všechno si majitel ptá neuvěřitelných 500 milionů dolarů.

Podle názoru odborníků na nemovitosti je však tato částka jen hollywoodským snem. Nerozumí tomu, z čeho majitel tak vysokou sumu vypočítal. Filmový režisér Niami, který tento nejdražší dům vlastní, jim ale oponuje: ,, Jde o nejvýznamnější stavební projekt v Los Angeles za posledních 25 let. Zvyšuje laťku pro ostatní nemovitosti ve městě. “

Niami se rozhodl, že se bude v domě nacházet i velkolepá skleněná knihovna. Překvapením je, že majitel nepoužije skutečné knihy, protože se domnívá, že nikdo vlastně knihy v dnešní době nečte. A tak vyplní police s bílými knihami, které budou tvořit estetickou funkci.

Nuže, někteří lidé chtějí být ,, králem kopce. „Chtějí aby lidé věděli, co zaplatili a za jakou cenu získali tuto trofej, ve formě majetku. V tomto případě je stále otázkou, kdo získá tuto trofej.