NEJDRAŽŠÍ PŘEZKA NA OPASEK STOJÍ VÍCE JAK DVĚ FERRARI 458

NEJDRAŽŠÍ PŘEZKA NA OPASEK STOJÍ VÍCE JAK DVĚ FERRARI 458 1

V minulém roce jsme vás informovali o špičkové sponě na opasek pro pány v hodnotě 84.000 dolarů (odkaz na článek ZDE). Opasek vyrobila společnost designérského guru Roland Iten, jejíž však jedno prvenství nestačilo a tak se pustila do výroby dalšího unikátního „masterpices“ s názvem MILE MIGLIA (odkaz na článek ZDE). Tuto však hon za exkluzivitou nekončí.

Představujeme vám další a zároveň i nejdražší opasek od této společnosti, Calibre R822 Predator. Cenovka spony atakuje astronomickou hranici $ 400.000 dolarů. Pokud jste si začali přepočítávat co všechno byste si mohli koupit za 400.000 dolarů je to naprosto normální, i my to děláme.

Roland Iten’s Calibre R822 Predator je podle společnosti více než jen přezka na opasek. Přezka obsahuje mnoho komponentů s puncem kvality a komponentami vysokého švýcarského hodinářství. Sofistikovaný systém rychlého upínání na principu ložisek pomáhá nositeli pohodlí vyměnit kožený opasek za jiný. Konstruktéři museli při takto složitém mechanismu řešit i prostou úlohu mazání jednotlivých komponentů, proto jsou součástky navrženy tak, aby se olejovali a čistili sami a to bez nutnosti zásahu nositele.

Dobře, máme tu nějaké rychloupínací mechanismy inteligentní samočistící a samoolejovací systém, ale stále nerozumím proč tato přezka stojí více než dvě Ferrari? Odpověď je jednoduchá, tělo spony je vyrobeno z bílého zlata, jemnými detaily z růžového zlata a osazena velkým množstvím diamantů bagetového výbrusu o celkové váze 14.15 karátu. Pokud se vám spona zná až příliš snobská a luxusní. Roland Iten vám vyrobí speciální verzi bez diamantů.