NEJDRAŽŠÍ PSÍ BOUDA NA SVĚTĚ STOJÍ VÍCE JAK  JEDEN RODINNÝ DŮM

NEJDRAŽŠÍ PSÍ BOUDA NA SVĚTĚ STOJÍ VÍCE JAK  JEDEN RODINNÝ DŮM 1

Pokud máte doma domácího miláčka a přitom trávíte v práci velkou část svého času, nepřijde vám až tak divné že boháči platí pečovatelky své psy, aby ani na chvilku neměli pocit samoty a nenudili se v jejich nepřítomnosti.

No v současnosti někdo zajel opravdu za hranice chápání. Šokující zpráva přišla z anglického městečka Gloucestershire, kde se momentálně staví ve velkém. Není to ani hotel pro psy, ani žádný salon, ale nejmodernější a nejdražší psí bouda na světě.

Bouda by se měla stát novým domovem pro dvě dogy. Kromě pelíšků z jemné temperované ovčí kůže, budou mít chlupáči požitek z 52-palcové plazmové TV a zvukovým systémem za $ 250,000 dolarů.

Každá doga bude mít vlastní ložnici, ve které bude automatizovaný přísun chlazené filtrované vody a suchého krmiva. V celé boudě bude nainstalován kamerový systém a majitel bude moci sledovat své miláčky on-line z každého koutu země. Samozřejmostí bude i vlastně soukromě hřiště a léčebná fyziologická vířivka. Bezpečný vstup dovnitř bude podařilo vytvořit skener sítnice.

Psí boudu navrhl architekt Andy Ramus a odhadované náklady se pohybuj okolo $ 417.000 dolarů. Majitel se vsak rozhodl zůstat v anonymitě.