Tento muž vám dá něco přes 200 tisíc Kč. Stačí udělat jednu věc

Tento muž vám dá něco přes 200 tisíc Kč. Stačí udělat jednu věc 1

Když si muž nedokáže najít přítelkyni, je schopen udělat cokoliv. Důkazem je i to, že 29-letý Ren Lu You je ochoten dát 216 576,- Kč člověku, který mu najde partnerku.

Ren je absolventem Harvardu a ještě loni se z USA přestěhoval do britského Birminghamu. Posledních 12 měsíců strávil randění s různými ženami, ani jedna ho však nezaujala natolik, aby si s ní vybudoval seriózní vztah. „Cítil jsem, že marním čas.

Proto nabízím něco přes 210 000 tisíc Kč tomu, kdo mi najde přítelkyni, se kterou budu chodit alespoň půl roku,“ tvrdí Ren. Proč to ale dělá? „Představte si, že 12 hodin denně trávíte v práci. Jak chcete pak trávit volný čas? Já nemám chuť chodit po barech a doufat, že sbalím nějakou slečnu.

&nbsp
harvard9n-3-web

Právě proto jsem se rozhodl pro tento krok,“ říká muž, který nemá hluboko do kapsy. Ren tvrdí, že už vyzkoušel vše: od internetových seznamek přes doporučení kamarádů až po randění s kolegyněmi. Ženu, se kterou by chtěl navázat seriózní známost, však nenašel, a tak se rozhodl šetřit čas a investovat do své budoucnosti nemalou sumu peněz.

Za pár dní už obdržel více než 20 doporučení a v současnosti se rozhoduje, se kterou z žen půjde na rande. Toho, že by s ním nějaká z nich chodila jen kvůli penězům, se nebojí. „Pokud někdo stráví šest měsíců tím, že se mi bude snažit zalíbit, ty peníze si zaslouží,“ říká Ren.

O tom, zda muž svou lásku tímto způsobem najde, vás budeme informovat.