Nejdražší super jachty na světě, které si pronajímají jen ti nejbohatší

Nejdražší super jachty na světě, které si pronajímají jen ti nejbohatší 1

Představujeme vám nejdražší super jachty na světě, které jsou k dispozici k pronájmu v Karibiku.

Solange se nabízí prostřednictvím sítě makléřů. Cena za pronájem se všemi náklady se pohybuje od 1 milionu dolarů za týden. 85 metrů dlouhá jachta Solandge je jednou z nejdražších super jachet na trhu. Na její palubě se nachází taneční parket, bazén, obchod pro potápěče a kino. O vaše potřeby se stará 30-členná posádka. Solange brázdí i tuto sezónu vody Karibiku.

Zcela nová jachta Moonraker se pronajímá tuto sezónu na Bahamách. Přijdou si na ní na své všichni ti, kteří se chtějí bavit. K dispozici je humidor, vinotéky a vinné skříně, jacuzzi, bar a prostorná jídelna. Moderní interiér této jachty se skládá z více než 250 textur a jemných materiálů, perleti a kůže. Cena za pronájem začíná od 217.000 dolarů za týden.

Největší plovoucí lodí na světě je 90 metrů dlouhá Athena. Jde o tříplachtový škuner s pěti ložnicemi a množstvím vodních atrakcí, pojme 20 člennou posádku a stojí 450.000 dolarů na týden.

Výjimečně robustní 45- metrová jachta Big Fish byla představena v roce 2010 a je předurčena k cestování po celém světě. Je možné se jí plavit v Antarktidě, v Amazonii, na Galapágách i v Karibiku a na Francouzské riviéře. Pojme 10 pasažérů a je na ní dostatek místa pro kajaky, wakeboardy a rybářskou výstroj. Stojí 245.000 dolarů na týden.

Jako součást světového turné, brouzdá v současné době vody Karibiku, 43 metrů dlouhá jachta Cavallo. Určená je pro 10 cestujících a členů posádky a dosahuje max. rychlost 15 uzlů. Pronájem je k dispozici od 115.000 dolarů za týden.

Novinkou na trhu je 73 metrová jachta Grace E s vlastním „wellness balíčkem“, s jacuzzy, meditační zónou, salónkem a masážní místností. Včetně sauny a posilovny. Určená je pro 12 cestujících a členů posádky, přičemž náklady za její týdenní pronájem představují 595.000 dolarů.