NEJDRAŽŠÍ  TETOVÁNÍ NA SVĚTĚ STOJÍ TÉMĚŘ TOLIK JAKO AUTO MCLAREN F1

NEJDRAŽŠÍ  TETOVÁNÍ NA SVĚTĚ STOJÍ TÉMĚŘ TOLIK JAKO AUTO MCLAREN F1 1

Zatímco tetování bylo v dávných dobách výsadou některých skupin lidí (příslušníků mafie, zločinců a prostitutek) dnešní pohled na tetování je úplné jiného. Bereme ho jako módní doplněk, čímž chce nositel něco naznačit.

O tom, že by tetování mělo mít určitý smysl a význam je snad každému jasné. Každé tetování je opravdu omezeno jen vlastní fantazií. Designy jsou stále více a více komplikovanější, složité a pestré. Za všechny tyto vylepšení si tetovací studia samozřejmě vyžádají pár stovek eur, ale určíte ne horentní sumu, která se už pomaličku přibližuje k ceně vozu McLaren F1 (970 tisíc dolarů).

Jedno takové tetování opravdu existuje a jeho nositelkou je jihoafrická modelka Mink Van Der Westhuizen. Ne, není to důkaz její marnotratnosti. Mink Van Der Westhizuen je ambasadorkou šperkařské společnosti Shimanski, jejíž propůjčila nejen tvář ale také rameno a záda. Diamantová společnost právě tímto marketingovým tahem a diamantovým tetováním posunula rozměry tetování na jiný level.

Osm hodin práce a 612 Shimanski diamantů ve váze 0,5-karate na jeden diamant stojí za nejdražším tetováním v historii, jehož hodnota je v přepočtu $ 924.000 amerických dolarů.

Co říkáte na tento jedinečný způsob jak zkrášlit myšlení člověka?