Nejlepší odšťavňovače

Nejlepší odšťavňovače 1

Nejlepší odšťavňovače roku 2021 extrahují živiny z jablek, pomerančů, mrkve, celeru a zázvoru a vytváří zdravé šťávy z pohodlí Vašeho domova.

Od jablek, lesních plodů a kapusty až po ořechy, nejlepší odšťavňovače z nich efektivně vytěží všechny živiny a vitamíny během několika minut. Navíc jsou zcela přírodní, bez konzervačních látek, které najdete v džusech z obchodu. Existuje mnoho typů odšťavňovačů, které mají různé tvary, velikosti a cenové relace. Můžete si vybírat mezi rychlými (odstředivými) odšťavňovači nebo pomalými odšťavňovači (mastifikátory) se šetrným procesem. Přinášíme několik skvělých modelů, které jsou ideální na odšťavňování celých potravin, kompaktních modelů i těch na odšťavňování osvěžujících citrusů. Pokud tedy máte rádi superzdravé džusy, zde jsou ty nejlepší odšťavňovače pro Vaše potřeby.

 

NEJLEPŠÍ ODŠŤAVŇOVAČE

Hurom HP Slow Juicer

Nejlepší odšťavňovač celkově: od kýčovitého designu po brilantní šťávu, kterou vytváří, tohle je vítěz.  Hurom HP Slow Juicer je skvělý pomalý odšťavňovač pro maximální extrakci živin bez nepořádku kolem. Jednoduše vložíte ovoce a zeleninu do vertikálního ústí a sledujte, jak jsou rozemlety a šťáva extrahována do komory.

Co to umí?

Pomocí jemného sítka připravíte ořechové mléko a hladké džusy a pomocí hrubého sítka získáte maximální množství dužiny, a také vytvoříte dětské výživy. Nechybí dokonce ani zmrzlinovač na domácí mražený jogurt a další dobroty.

Síla pomalého odšťavňovače

43 ot./min. je nízká rychlost i pro mastikátorový odšťavňovač a pomalé mačkání je navrženo tak, aby minimalizovalo rozpad vlákniny a živin před tím, než se šťáva dostane do sklenice, což vede ke zdravějšímu výsledku.

 

Hamilton Beach Big Mouth Juicer

Nejlepší na celé plody: pohodlný a rychlý odšťavňovač, který za Vás odvede těžkou práci. Pokud toužíte po skvělém odšťavňovači, ale nechcete trávit čas sekáním surovin, Hamilton Beach Big Mouth Juicer je ideální.

Co to umí?

Jedná se o výkonný a zároveň cenově dostupný odšťavňovač, který dokáže odšťavnit celé potraviny během několika minut. Má také vysoký výtok šťávy, který ústí přímo do sklenice jakékoli velikosti, aby se zabránilo rozlití a nepořádku.

Odšťavňujte celé potraviny

Pokud máte málo času na přípravu, Hamilton Beach Big Mouth Juicer má extraširoký plnící otvor, do kterého se pěkně vejde celé ovoce a zelenina. Získáte plnou chuť a samozřejmě pohodlí, ať použijete cokoli od jablek po listovou zeleninu.

 

Kuvings Whole Slow Juicer EVO820CG

Nejlepší pomalý odšťavňovač vyšší kvality: nejlepší volba pro čistou kvalitu. Odšťavňovač Kuvings Whole Slow Juicer EVO820CG je navržen tak, aby odšťavňoval jablka, mrkve a další ovoce a zeleninu vcelku. Má 8 cm široký plnicí skluz, který umožňuje rychlou práci s pomalým odšťavňováním.

Co to umí?

Dokáže si poradit s měkkými i pevnými plody; 60 ot./min. odšťavňovače Kuvings Whole Slow Juicer EVO820CG slibuje vynikající kvalitu šťávy.

Čistá kvalita

Pro ty, kteří jsou zvyklí na svůj pravidelný detoxikační džus nebo dávku čerstvě vymačkaného zázvoru, je to vhodná investice. Klapka byla vytvořena pro bezpečnost rukou; zahrnuje citrusový modul navržený pro manipulaci s dužinou a vlákninou.

 

Smeg odšťavňovač na citrusy

Nejlepší citrusovač: vítaná funkce v každé kuchyni a ideální pro přípravů brunchů. Pokud jste fanouškem pomerančové nebo citrusové šťávy, Smeg CJF01 Citrus Juicer je ideální na rychlé vytváření osvěžující šťávy.

Co to umí?

Elektrický citrusovač dokáže vyrobit čerstvou šťávu z citrusových plodů okamžitě a bez otravných pecek. Vypadá elegantně a moderně, s pohodlnou hubicí pro snadné nalévání.

Jednoduché sestavení a čištění

Většina odšťavňovačů je složitá a časově náročná na rozebrání a složení. Tento však má snadno sestavitelné díly, které zjednodušují použití a čištění. Většinu lze dát i do myčky nádobí.

 

Hurom H100 Easy Clean Masticating Slow Juicer – matný stříbrný

Nejlepší pomalý odšťavňovač: pro nejlepší chuť a kvalitní domácí šťávy. Pokud Vám nevadí utratit trochu víc, je to nejlepší pomalý odšťavňovač na lahodné šťávy bez časově náročného čištění.

Co to umí?

Je vybaven technologií „pomalého stlačování“, která napodobuje pohyb ručního mačkání při rychlosti otáčení pouhých 43 ot./min.. Tím se extrahují šťávy v jejich nejpřirozenějším stavu, což má za následek více živin, chuti a méně dužiny.

Vývod dužiny pro snadné čištění

Pokud se nechcete po použití trápit s drhnutím zbytků dužiny, je tenhle ideální. Odšťavňovač má pohodlný výstup na dužinu, který se otevírá 180° pro snadné vypláchnutí nepoddajné dužiny zevnitř komory.

Páčka na ovládání množství dužiny

V závislosti na Vašich preferencích Vám ovládací páka a jemné + hrubé sítko umožní ovládat množství dužiny, které chcete ve šťávě mít.

 

Breville Juice Fountain – elektrický odšťavňovač

Nejlepší z hlediska filtru s dlouhou životností: s filtrem s životností až 6 měsíců je to pohodlnější a cenově výhodnější volba. Pokud si raději připravujete džbány čerstvé šťávy doma nebo máte velkou rodinu, je to skvělá volba.

Co to umí?

Breville Juice Fountain používá technologii Cold Spin a síťový filtr, který může zabránit poškození zdravíprospěšných vitamínů a minerálů při úpravě vysokým teplem.

Velká kapacita a džbán

Pro ty, kdo si rádi připravují dávky čerstvé šťávy k uchování v lednici, přichází Breville Juice Fountain s 2 l nádobou na šťávu, která pojme šťávu na mnoho porcí.

 

Cuisinart odšťavňovač na citrusy černý/nerezový

Odšťavňovač s nejlepší cenou: skvělý cenově výhodný odšťavňovač, který zvládne svou práci. Pokud chcete skvělý citrusovač, který nestojí malé jmění, je tento ideální.

Co to umí?

Ať už se jedná o pomeranče nebo citrony, odšťavňovač využívá funkci konečného odstředění (final-spin), která funguje tak, že z každého kousku ovoce vytáhne více šťávy. Tímto způsobem nic nepřijde nazmar.

Nastavitelný automatický reverzní výstružník

Má nastavitelný výstružník s automatickým zpětným chodem, který nabízí „vlastní“ nastavení ovládání množství dužiny. Můžete si tedy jednoduše vybrat z nízkého, středního a vysokého množství v závislosti na Vašich preferencích.

 

Omega Cold Press 365 slow masticating juicer černý

Nejlepší na odšťavňování listové zeleniny: pro maximální využití živin podávaných 5x denně. Pokud ve svém jídelníčku upřednostňujete hodně listové zeleniny, je tato varianta od Omegy skvělou volbou.

Co to umí?

Odšťavňovač je skvělý nejen na extrakci ovocné šťávy, ale také na zeleninu a listovou zeleninu. Pomalý odšťavňovač rovněž zajišťuje minimální oxidaci, hromadění tepla a pěnění.

Snadné použití a čištění

Čištění odšťavňovačů může být oříšek, ale u tohoto odšťavňovače se mohou všechny části oddělit, což umožňuje snadné čištění. Můžete je buď rychle opláchnout, nebo umístit do myčky nádobí.

Nejlepší odšťavňovače 2

Jak vybrat nejlepší odšťavňovač

Kvůli široké škále odšťavňovačů na trhu může být obtížné zjistit, který bude vyhovovat Vašim potřebám a životnímu stylu. Než se tedy rozhodnete ke koupi, zde je několik věcí, které je třeba zvážit.

Typ

Existují 3 hlavní typy odšťavňovačů s různými výhodami. Pomalé (mastikátorové) odšťavňovače obvykle pracují při pomalém, jemném procesu s menším teplem, aby lépe extrahovaly a uchovaly živiny. Odstředivé odšťavňovače jsou mnohem rychlejší a schopné extrahovat celé plody vyšší rychlostí, zatímco citrusové odšťavňovače jsou určeny pro rychlé vytvoření hladkých citrusových nápojů.

Velikost a skladnost

Zvažte, kolik místa máte, a kam můžete odšťavňovač umístit. Kvalitní odšťavňovač a nástavce mohou zabírat dost místa na Vaší pracovní desce. Pokud tedy máte omezený prostor, je nejlepší zvolit kompaktní odšťavňovač.

Péče

Při čištění odšťavňovače může vzniknout dost nepořádku, takže stojí za to podívat se na to, jak snadno se jednotka čistí. Většina odšťavňovačů má odnímatelné části, které lze opláchnout nebo dát do myčky nádobí.

 

Jaký je nejlepší odšťavňovač?

S ohledem na všechny tyto skutečnosti, pokud chcete ten nejlepší odšťavňovač, který má vše, je Hamilton Beach Big Mouth Juicer skvělou volbou. Dokáže extrahovat šťávu z celých potravin během několika minut, což Vám ušetří čas při přípravě. Je to nejlepší odšťavňovač z hlediska pohodlí, snadno se čistí a je cenově dostupný, díky čemuž představuje dobrou hodnotu za Vaše peníze. Užitečný je pro každého, kdo si chce rychle připravit osvěžující džus.

Jako nejlepší vybíráme pomalý odšťavňovač Hurom HP Slow Juicer – skutečným milovníkům šťávy se investice do něj vyplatí.

Nejlepší mixéry