NEJLEPŠÍ SVĚTOVÉ STŘEDISKA NA MEDOVÉ TÝDNY (2)

NEJLEPŠÍ SVĚTOVÉ STŘEDISKA NA MEDOVÉ TÝDNY (2) 1

Jste zasnoubeni? Pokud ano, buďte si jisti, že oceníte naše tipy na ty nejúžasnější svatební cesty na světě. Vytvořili jsme pokračování seznamu nejpozoruhodnějších hotelů, stvořených na idylické líbánky.

Amanera, Dominikánská republika

Nedotčená karibská džungle s výhledem na oceán. Zlatý písek vytváří jednu z nejkrásnějších pláží v regionu. Středisko má 25 volně stojících chatek. Každá chatka disponuje výhledem na oceán s rozsáhlou terasou, soukromou zahradou, či s vlastním bazénem.

Four Seasons, Bora Bora

Four Seasons Resort Bora Bora je obklopen ostrůvky písku, lemovanými korálovými útesy a tyrkysovou lagunou. Areál nabízí 100 bungalovů, postavených nad vodou. Všechny apartmány jsou s úchvatným výhledem na křišťálově čistou vodu a některé s nádherným výhledem na horu Otemanu. Hotel je inspirovaný místní architekturou.

Soneva Aqua, Maledivy

Soneva Aqua je první plovoucí vila na Maledivách. Nová průkopnická loď má vilový koncept. Ultra-luxusní jachta Soneva v sobě spojuje všechny výhody služeb ikonického resortu. Dvoukabínová loď má prostornou hlavní kabinu s welness se skleněným dnem a sprchovým koutem. Stejně rozlehlá je i druhý pokoj s manželskou postelí a vlastní koupelnou. Jachta disponuje jídelní palubou a odpočinkovým prostorem na romantické posezení.

North Island, Seychely

Ostrov má pouze jedenáct velkých apartmánů s výhledem na nedotčený práškově bílý písek a tyrkysovou vodu. Všechny vily mají soukromou zahradu s pláží, bazény a venkovní sprchy. Princ William a vévodkyně z Cambridge navštívili v roce 2011 toto středisko na své svatební cestě.

Jade Mountain, St. Lucia

Působivý design a výjimečné apartmány s kamennými sloupy jsou využívány zejména u novomanžele na líbánky. Karibský hotel Jade Mountain nabízí 29 apartmánů se soukromými bazény. Hora Jade dotváří luxusní odpočinek a exkluzivní útočiště.