10 luxusních hotelů, kde můžete potkat celebrity

10 luxusních hotelů, kde můžete potkat celebrity 1

Las Ventanas Al Paraiso, Los Cabos, Mexiko

V resortu Las Ventanas Al Paraiso 5* (úvodní foto) patřícím společnosti Rosewood Hotels Resorts se hosté cítí jako celebrity. A často jimi také jsou. Hotel dal novou podobu hýčkání a luxusu v Los Cabos, vzdáleném jen 2 hodiny letu od Los Angeles, díky bezkonkurenčnímu servisu, vybraným možnostem ubytování a stálé pozornosti k detailu. Celebrity sem přicházejí kvůli soukromí, výhledům a zdejším apartmánům. K pravidelným hostům patří Jennifer Lopez, Leonardo DiCaprio, Kevin Costner, Robin Williams, Simon Cowell, Cameron Diaz, Jessica Alba, Sheryl Crow, Adam Sandler, Jennifer Aniston, Courteney Cox a Chelsea Handler. Pokoje jsou vybaveny dalekohledy pro pozorování hvězd vysoko nahoře nebo tryskajících velryb v oceánu, když zrovna nesledujete hvězdy ubytované vedle Vás.

Mexický stát Baja California

*

The Beverly Hills Hotel, Los Angeles, USA

10 luxusních hotelů, kde můžete potkat celebrity 2

Většina celebrit přichází do tohoto elegantniho a důstojného hotelu (Dorchester Collection) se zahradou o rozloze 12 akry a ubytuje se v některém ze samostatných bungalovů. Seznam hostů, minulých i současných, je téměř nekonečný a zahrnuje jména jako Marilyn Monroe, Elizabeth Taylor, John Lennon, Barack Obama, Lindsay Lohan, Jessica Alba, Britney Spears, Jennifer Aniston, Nicole Kidman, Johnny Depp, Vince Vaughn, Nicolas Cage, John Major, a také princ William a vévodkyně Kate. V nedávné době však byly nemovitosti řady Dorchester – a především The Beverly Hills Hotel 5* – pod palbou kritiky a bojkotovány většinou celebrit, protože jejich majitel, brunejský sultán Hassanal Bolkiah, zavedl v Bruneji právo šaría (to mj. požaduje, aby byly homosexuala a nevěra trestány smrtí ukamenováním).

Akční nabídka zde 

Prohlídky studií v LA 

*

Park Hyatt Sydney, Austrálie

10 luxusních hotelů, kde můžete potkat celebrity 3

Luxusní hotel Park Hyatt Sydney 5* patří mezi hvězdami k nejoblíbenějším – ubytování zde byli Elton John, Bette Midler, Jerry Seinfeld, Nicole Kidman, Jamie Oliver, Lady Gaga, Rihanna a Rolling Stones. Nepochybně sem přicházejí kvůli mimořádným výhledům na přístav Sydney Harbour a okolní pamětihodnosti, diskrétní atmosféře, dennímu spa s bazénem na střeše a apartmánu palácového typu Sydney Suite (se dvěma ložnicemi a rozlohou 350 m2), který nabízí panoramatické výhledy na ikonickou stavbu Sydney Opera House, přístav a most. Pokud jde o tento mimořádný výhled, obyčejní smrtelníci si ho mohou užít, když se ubytují v některém z pěkných pokojů Opera View Rooms.

Akční nabídka zde 

*

The Waldorf Astoria New York, USA

10 luxusních hotelů, kde můžete potkat celebrity 4

The Waldorf Astoria New York 5*, ikonický luxusní hotel v Manhattanu a vlajkový hotel řetězce Hilton, je ztělesněním luxusu a honosnosti. Legendární secesní klenot, který je od roku 1993 oficiální památkou New York City, zabírá celý městský blok na Park Avenue a prošel rekonstrukcí v hodnotě více jak 300 mil. USD. Když americký prezident cestuje do NYC, vždy se ubytuje v The Waldorf Astoria, který je rovněž nejčastější volbou hlav států a hodnostářů z celého světa. K dalším slavným hostům patří generál Douglas MacArthur, princ William a vévodkyně Kate, Brad Pitt a Angelina Jolie (už rozvedení), kteří byli ubytování v nejvyšší části hotelu (Waldorf Astoria Towers). A pak jsou tu samozřejmě Paris a Nicky Hilton, které zde prakticky vyrostly.

Místa, která můžete navštívit, jen pokud jste miliardáři 

*

The Little Nell, Aspen, Colorado, USA

10 luxusních hotelů, kde můžete potkat celebrity 5

The Little Nell s městem Aspen před hlavním vchodem a s lyžařskou oblastí Aspen Mountain vzadu, je jediný 5* hotel v Aspenu a také jediný hotel s přístupem ski-in ski-out přímo do Aspen Mountain. Hosté říkají, že „Aspen je Aspen“: od nejlepší kuchyně až po bohatě zásobený vinný sklep, od concierge v hale po concierge pro hory, a od rodinných dobrodružství až po večerní zábavu po lyžování. Není proto divu, že je v zimě magnetem pro hvězdy filmu, hudby i dalších oblastí. K pravidelným hostům patří Jack Nicholson, Kevin Costner, Kate Hudson, Felicity Huffman, Elle Macpherson, Heidi Klum, Jennifer Aniston a Mariah Carey, která údajně v předchozích letech koupila střešní penthouse kvůli výhledu na Aspen Mountain.

Akční nabídka zde 

Jak bydlí celebrity

*

Parrot Cay by COMO, Turks a Caicos, Karibik

10 luxusních hotelů, kde můžete potkat celebrity 6

Parrot Cay by COMO 5* je cenami ověnčené útočiště na Turks a Caicos ležící na soukromém ostrově o rozloze 1000 akrů s dlouhými plážemi s měkkým pískem. Exkluzivní hotel nabízí luxus přímo na pláži prostřednictvím servisu, holistických terapií, jógy, hloubkového potápění a špičkové kuchyně, které jsou charakteristické pro řetězec COMO. Proto také přitahuje řadu hvězd. Některé celebrity si zde dokonce vilu koupily, např. Donna Karan, Bruce Willis, Christie Brinkley a Keith Richards. K hostům resortu patřila Barbra Streisand, Julia Roberts, Tom Cruise, Penelope Cruz a Janet Jackson, a v Parrot Cay by COMO se v roce 2005 konala romantická svatba Bena Afflecka a Jennifer Garner.

Akční nabídka zde 

Karibský ostrov Anguilla 

*

Gramercy Park Hotel, NYC, USA

10 luxusních hotelů, kde můžete potkat celebrity 7

Gramercy Park Hotel 5* byl dějiště oslav 60. narozenin Billa Clintona. Ale také mnoho dalších celebrit zde pořádalo oslavy a párty: Anne Hathaway, Madonna, Sheryl Crow, Halle Berry či Donald Trump. Ian Schrager ho navrhl jako moderní, sexy a stylové pojetí tradičního velkolepého newyorského hotelu, s nábytkem vyrobeným na zakázku a střídající sbírkou umění 20. století, včetně prací od J. Schnabela, A. Warhola a J.M. Basquiata. Téma umění pokračuje i ve zdejších (celkem 185) pokojích, které jsou vybaveny italským prádlem, nádhernými uměleckými díly a sytě zbarvenými závěsy. Když k tomu připočtete střešní terasu skýtající úžasné výhledy a přístup do zahrad Gramercy Park, jediného soukromého parku na Manhattanu, je jasné, že celebrity zde mají k dispozici to nejlepší z New York City.

*

Metropolitan by Como, Londýn, Velká Británie

10 luxusních hotelů, kde můžete potkat celebrity 8

Pokud jde o šanci spatřit celebrity, představuje dnes Londýn silnou konkurenci pro Hollywood a NYC. I když hvězdy stále vyhledávají své oblíbené značky, jako je Langham, Lanesborough a Savoy, zdá se, že stále více celebrit míří do hotelu Metropolitan by COMO 5*, což je sourozenec resortu Parrot Cay (výše). K jeho hostům patřila Madonna, Tom Hanks, Johnny Depp, Kate Moss, Cameron Diaz a Jude Law. Ti všichni sem přišli kvůli jeho elegantnímu současnému designu spolu s pečlivým servisem, diskrétní atmosférou a přední polohou na Park Lane. K dispozici je 144 apartmánů a pokojů, a také 19 apartmánů pro dlouhodobý pobyt (většina z nich skýtá výhled na Hyde Park a panorama Londýna), restaurace Nobu s japonsko-peruánskou kuchyní, živý Met Bar a terapie inspirované Asií v COMO Shambhala Urban Escape

Akční nabídka zde 

*

One&Only Reethi Rah, Maledivy

10 luxusních hotelů, kde můžete potkat celebrity 9

One&Only Reethi Rah 5* je jedním z nejluxusnějších plážových resortů v Indickém oceánu a oblíbeným cílem předních celebrit. Důvod je přitom zřejmý – skýtá mimořádné soukromí a luxus uprostřed kouzla tropické přírody. Resort připomíná klenot na řetězci korálových atolů, lagun a bílých písečných pláží. Leží na velkém soukromém ostrově a nabízí 130 vil rozmístěných kolem pobřeží, ať už na pláži oddělené bujnou tropickou zelení nebo umístěných nad čistou chráněnou vodou laguny. Navrženy jsou v elegantním současném stylu a patří k největším vilám nabízeným resorty na světě. Dále je zde 12 bělostných pláží ztělesňujících tropický ráj. Ubytováni zde byli David Beckham, Mariah Carey, Dannii Minogue a Novak Djokovič a svatební cestu zde trávili Tom Cruise a Katie Holmes (už rozvedení).

Akční nabídka zde 

*

St Regis Princeville, Havajské ostrovy, USA

10 luxusních hotelů, kde můžete potkat celebrity 10

Díky jejich úžasné scenérii a nádherným plážím není divu, že Havajské ostrovy, především Kauai, patří k nejkrásnějším ostrovům světa, a v oblibě ho má i Hollywood. Natáčely se zde filmové trháky, jako Dobyvatelé ztracené archy (1981), Jurský park (1993) a South Pacific (1958). The St Regis Princeville 5* s 252 pokoji si nárokuje nejúžasnější polohu na Havaji, přímo na útesu s výhledem na dramaticky působící záliv Hanalei Bay a jeho hosty byla celá řada celebrit: Ben Affleck, Jennifer Garner, Olivia Munn, Matt Damon, Julia Roberts, George Clooney, Ben Stiller, Kelly Clarkson a Alicia Keys. Ti všichni se v St. Regis mohli těšit ze servisu komorníka, kuchyně s asijským vlivem v neformální restauraci Kauai Grill šéfkuchaře J.G. Vongerichtena, a také zdejšího neuvěřitelného výhledu (z každého pokoje) na vulkanické pohoří porostlé džunglí, Tichý oceán a západ slunce jako z filmu.