NEJLEPŠÍ ZNAČKY KABELEK VŠECH DOB

NEJLEPŠÍ ZNAČKY KABELEK VŠECH DOB 1

Mateřská trojice v značkách kabelek určuje trendy a nastavuje laťku pro všechny ostatní výrobce. Je jimi inspirována drtivá většina siluet jiných návrhářů a jsou s nimi neustále porovnávány ve všech ohledech. Který model si vybrat a proč?

Hermes, Chanel a Louis Vuitton. Právem nejznámější značky na celém světě s dlouhou tradicí. Pokud se chystáte koupit si svou první designérskou kabelku nebo svou sbírku rozšířit, sáhnout po jedné z těchto možností je to nejlepší co můžete udělat. Kvalita a nestárnoucí design vzbudí respekt a potěší vaše oči. Po jakém modelu sáhnout?

Chanel

Classic flap bag

Klasická, nejznámější kabelka značky ve více velikostech. Je skutečně variabilní, můžete si ji s sebou vzít na prestižní událost každého druhu nebo ji zkombinovat s tričkem a džínami, vždy bude vypadat úžasně. Je velmi respektována v módní komunitě. Můžete si ji koupit v mnoha barvách a provedeních, nejznámější materiály jsou caviar a lambskin.

GST

Designem podobná Classic flap s řetízkem s kůží přes rameno. Patří k levnějším kabelkám od Chanel, za své peníze dostanete prostor nákupní tašky.

Boy bag

Těžší, rustikální vzhled, na rozdíl od Classic flap má pás kůže na vrchu řetízku. Je dostupná ve velkém množství barev s struktur. Výhodou je opět to, že si udrží svou hodnotu, je jednou z nejlépe prodávaných kabelek značky.

Louis Vuitton

Speedy

Ikonická, prostorná kabelka inspirovaná érou cestovatelské revoluce. Klasické plátno s monogramem udeří do očí, co někteří ocení, jiní zavrhnou. Cenově velmi dostupná. Najdete ji také ve více kožených verzích. Pokud se o kabelky nechcete starat jako o děti, potěší vás její odolnost a skutečně pomalé stárnutí. Díky různým velikostem si najde místo v každém šatníku.

Lockit

Od roku 1958 bylo vytvořeno mnoho verzí, jemná kůže a silueta se zaoblenou horní částí se hodí k mnoha příležitosti. Je skutečně praktická, vejdete do ní vše, co potřebujete do práce nebo na nákupy. Navzdory její nízké váze do ní pohodlně vložíte i laptop.

Capucines

Elegantní kabelka ve vintage stylu, dobře drží svůj tvar. Čisté linie se spojují s výbornou funkcionalitou a odolností. Do designu jsou skvěle zapracovány iniciály LV.

Hermes-Birkin

Nejznámější, nejprodávanější, ikonická. Najdete ji ve velkém množství velikostí, kožených provedení včetně exotických kůží a rozmanité škále barev. Má zámek a klíč skrytý v tzv. „Clochette“. Opět potěší svou prostorností a variabilností.

Kelly

Kabelka s jedním ouškem a možností nošení přes rameno vyrobena ze tří vrstev kůže. Původně šlo o velkou cestovní tašku, dnes ji najdete až v osmi velikostech. Velmi dobře drží svůj tvar. Je dostupná iv mini verzi jako Kelly Pochette a Kelly Cut. Sofistikovaná, snadno rozpoznatelná.

Jypsiere

Patří k ležérnějším crossbody kabelkám. Sejde se pokud hledáte funkční, každodenní kousek. Designově skvěle zapadá do Hermes rodiny, zároveň je však velmi pohodlná, vhodná i na cestování nebo do školy.

Pokud chcete aby vám kabelka vydržela co nejdéle, třeba si na ni dávat pozor. Obzvláště, pokud ji v budoucnu plánujete prodat. Půjdete na jistotu pokud si zvolíte neutrální barvy, monogram nebo hladkou kůži. Pozor zejména při limitovaných edicích, možná vás osloví, později však ztratí svoji hodnotu a mohou vás rychle omrzet.