NEJLUXUSNĚJŠÍ HOTEL NA SVĚTĚ NABÍZÍ VLASTNÍHO KOMORNÍKA A ROLLS ROYCE PHANTOM S ŘIDIČEM

NEJLUXUSNĚJŠÍ HOTEL NA SVĚTĚ NABÍZÍ VLASTNÍHO KOMORNÍKA A ROLLS ROYCE PHANTOM S ŘIDIČEM 1

Hotel The 13 ve městě hazardu Makau v jižní Číně byl postaven pro nejbohatší a svým designem, který imituje barokní sloh, připomíná francouzský palác. Výstavba hotelu vyšla na více než jednu miliardu dolarů a cena za noc může dosáhnout v přepočtu až 7 milionů dolarů.

Rozloha apartmánů, kterých je zde spolu 200, je od 185 – 2787 m2. Všichni hosté mohou využívat služby komorníka, který jim je k službám 24 hodin denně.

Kromě toho mají k dispozici i limuzínu Rolls Royce Phantom s osobním řidičem, který je odveze do restaurace, na letiště, na obchodní schůzku nebo do jednoho z kasin, kterých je v tomto městě požehnaně.

Hotel vlastní společnost Louis XIII Holdings Ltd na čele s čínským miliardářem Stephenem Hung, který proslul svým nákladným a extravagantním životním stylem a vozovým parkem. V roce 2014 navštívil Anglie a objednal si 30 unikátních automobilů Rolls Royce Phantom v celkové hodnotě 20 milionů dolarů.

V hotelu se nacházejí mezonetové pokoje Villa du Comte s rozlohou 185m2 a největší apartmán Villa de Stephen, který byl pojmenován podle Hunga s rozlohou 2787m2, ve kterém na jednu noc zaplatíte 100 tisíc dolarů. Do svých apartmánů budou hosté vcházet z výtahů. V hotelu se nachází také pařížská restaurace L’Ambroise se třemi Michelliskými hvězdami. Hotel by měly otevřít