Sexy móda odhalí téměř vše!

Sexy móda odhalí téměř vše! 1

Krásky jsou plné sexy vysokého napětí, a tak je třeba naše touhy izolovat páskou. Black Tape Project je přitažlivá jednoduchost – ženské tělo zahalené pouze izolační páskou.

Za tímto neuvěřitelně sexy projektem stojí mladý fotograf. Svět modelingu se rozhodl okořenit novým druhem umění. Využívá pouze dvě věci – ženské křivky a černou elektroizolační pásku.

Experiment První modelky

začal oblepovat v roce 2008. Speciální technikou a dávkou tvořivosti vytváří na slečnách obrazce, které úmyslně zvýrazňují oblíbené rysy ženského těla. Původně šlo pouze o experiment, který se vydařil lépe, než čekal. Našel balanc mezi módou a erotikou a hned si získal fanoušky. Téměř nahé krásky si oblíbila nejen veřejnost, ale i jména jako Versace či Tom Ford.

the-black-tape-project-megan-henke-venge-media

Páska bude mít sedmdesát

Komu by to napadlo využít právě pásku, která se nám povaluje v bedýnce s nářadím? Příští rok oslaví dokonce sedmdesát let! Elektrikáři ji používají od roku 1946, hoc původně vůbec nevypadala takto. První elektroizolační pásky byly žluté a bílé barvy.

Krátce nato bílou zatlačila do pozadí černá a dnes je už máme v několika možných barvách v závislosti na tom, co je třeba páskou označit. Škoda, že sexy využití nikomu mezitím nenapadlo. Práce snů Joel Alvarez sice neizoloval kabely pod proudem, no (erotické) napětí si určitě užil. Jen si to představte – pomalu, precizní, milimetr po milimetru nanášet pásku na nahou modelku.