NEJPOPULÁRNĚJŠÍ BOJOVNICE SVĚTA RONDA ROUSEY O SVÉ VÝPLATNÍ PÁSCE

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ BOJOVNICE SVĚTA RONDA ROUSEY O SVÉ VÝPLATNÍ PÁSCE 1

Ačkoliv blonďatá terminátorka Ronda Rousey přišla o titul UFC v souboji s Holly Holm, i nadále zůstává nejpopulárnější „bojovnicí“ světa. Její šokující prohra v octagone v listopadu obletěla celý svět, ale primát nejlépe vydělávající ženské sportovkyně jí patří stále.

Rousey je opravdu kontroverzní postavou světa sportu. Někdo ji miluje, jiný zase nenávidí. Důvodem může být její jemná arogance, vysoké sebevědomí či prostořekost. Faktem však je, že po drtivé prohře bude zajímavé sledovat její možnou změnu chování, ale ruku na srdce, život v luxusu dokáže člověka ovlivnit. A zatímco velikost jejího majetku neznáme, protože „zaručené“ zprávy na internetu tvrdí vždy něco jiného, ​​někteří kritici se domnívají, že si Ronda status „nejlépe placené sportovkyně“ nezaslouží. Zápasnický proto vydala následující prohlášení:

„Myslím, že výška výplaty souvisí s tím, kolik společnosti vyděláš. Nejsem nejlépe placenou bojovnicí, protože majitelé chtějí vůči ženám udělat pěkné gesto. Dobře mě platí jen z jediného důvodu – přináším jim nejvyšší zisky „.

Ronda si jen za jeden zápas v kleci dokáže vydělat zhruba 130,000 amerických dolarů a pokud budou fanoušci podporovat produkt UFC, nastolený trend čeká pokračování. Její výše zmíněný souboj s Holly Holm sledovalo v Melbourne 56.214 diváků.

Momentálně není jasné předpovědět, jakým směrem se bude kariéra rodačky z Kalifornie ubírat. Ale hlavu věšet nemusí, vždyť se stala jednou z nejzajímavějších postav sportovní sféry.