NEJROMANTIČTĚJŠÍ  HOTELY ROKU 2016

NEJROMANTIČTĚJŠÍ  HOTELY ROKU 2016 1

Chcete si užít procházku po pláži nebo si zaplavat v soukromém bazénu, či vychutnat si večeři při svíčkách pod širým nebem? Toužíte zažít dobrodružství na lanové dráze v pralese, raftingu nebo na lyžařských svazích? Aliance Five star zveřejnila nejromantičtější hotely za rok 2016. Ať je vaše představa romantiky jakákoliv, přinášíme vám seznam nejlepších světových hotelů s romantickým nádechem, který splní každé vaše přání.

Aleenta Resort and Spa Hua Hin, Hua Hin, Thajsko

Hotel Aleenta Hua Hin nabízí blažený mix potěšení a antické filozofie. Resort poskytuje skutečně tajemné útočiště. Skládá se z vil a apartmánů s kouzelnými výhledy na okolí. Každý pokoj je stylovou fúzí tradičního středomořského a asijského designu. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním balkonem a moderním luxusní vybavením, včetně iPodů s iDock. Středisko nabízí ideální únik z hektického tempa moderního života. Uklidnit se můžete ve wellness, na józe, golfu nebo ukončit den v baru.

Belmond Charleston Place, Charleston, Spojené státy americké

Nachází se v samém srdci města Charleston, v jeho historické čtvrti. Tento luxusní hotel mísí noblesnost a šarm starého světa s wellnesu a špičkovou, inovativní kuchyní. Z volno-časových aktivit si můžete vybrat odpočinek u střešním bazénu, jídlo v oceněné restaurací Charleston Grill a nakupování v exkluzivních buticích. Nad střešním bazénem se slanou vodou je zatahovací skleněná střecha dodávající pocit, že jste na vrcholu světa. Zelenými rostlinami obklopující bazén a jacuzzi poskytují vlastní ráj.

Bernardus Lodge, Carmel Valley, Spojené státy americké

Vše za zdá být inspirující při kulinářských zážitcích, lázeňských procedurách a střediskových programech Bernardus Lodge. Soukromé apartmány mají terasu nebo balkon s jídelním stolem, křesly, krbem nebo ohništěm. Okolo hotelu se rozprostírá 105 000 m2 kouzelných zahrad, sadů a vinic. Hosté si mohou vychutnat intimitu vinic navrženou tak, aby uklidnila všechny smysly. Při lázeňských procedurách je nabízeno množství služeb, od terapie vínem po mořské ošetření, na bázi mezinárodních tradic, zvedající relaxaci na uměleckou formu.

Castlemartyr Resort, County Cork, Irsko

Luxusní Castlemartyr Resort se skládá z venkovského zámku ze 17. století. Umístěn je v těsné blízkosti trosek 1 000-letého hradu. 5-hvězdičkový hotel je vybaven lázněmi, golfovým hřištěm, labužnické kuchyní a 24hodinovým fitness centrem. Hosté si mohou vychutnat prohlídky kolem resortu na 890 000 m2 s historickými kaplemi, hrobkami čtvrtého hraběte ze Shannon a Mithchella Woodse.

Conrad Rangali Island Maledivy, Rangali Island, Maledivy

Hotel je situován na dvou soukromých ostrovech mezi idylickou pláží s bílým pískem, korálovými útesy a lagunami. Dvakrát byl hotel vyhlášen jako „nejlepší hotel na světě“ a několikrát jako „nejlepší resort“. Jídlo si mohou lidé vychutnat v podmořské restauraci. Hotel nabízí 50 vodních vil se zvyšujícím se stupněm luxusu, 79 exotických plážových vil a 21 pohádkových lázeňských vodních vil s vlastním relaxačním centrem. Elegantní vily na kůlech nad oceánem nabízejí úžasný výhled na tyrkysovou vodu doplněnou o duhové západy slunce.

Constance Tsarabanjina, Helville, Madagaskar

Soukromý ostrov leží u azurově modrém moři, obklopený plážemi a soukromými bungalovy s tropickými rostlinami. Místo je známé pro potápění s nejrůznějšími rybami a raky. Kromě šnorchlování je možné zkoumat přírodu pěší turistikou nebo využít soukromě plavby, vodní lyžování, tenis plachtění a fitness.

Eden Roc at Cap Cana, Punta Cana, Dominikánská Republika

Eden Roc at Cap Cana nabízí extravagantní vybavení. Každý apartmán je dynamický, prosvětlený, vyzařující pocit klidu přinášející prostorovou rovnováhu. Exkluzivní zážitek dotvářejí soukromé bazény, masáže, zelená zahrada s vodopádem a golfové hřiště.

Inn of the Five Graces, Santa Fe, Nové Mexiko, Spojené státy americké

Individuálně zařízené pokoje jsou prostorné a příjemné s teplou, bohatou atmosférou a brilantním přirozeným světlem. Lázně mají v nabídce léčbu kombinací prastarého indického ájurvédského systému dlouhověkosti, omlazení a zdraví. V hotelu najdeme atmosféru mnoha afghánských a tibetských artefaktů a mozaik.

La Bastide de Gordes, Gordes, Francie

Hrad postavený na okraji útesu. Rafinované a pohodlné pokoje nabízejí výjimečný výhled do údolí a na horu Luberon. Tradiční kuchyně, čtyři bazény a wellness dotvářejí idylické místo.

Mandarin Oriental Marrakech, Marrákeš, Maroko

Hotel obklopují olivové háje a 200 000 m2 zahrad s výhledem na zasněžené pohoří Atlas. Jedinečná oáza luxusu v centru města je vystavěna v tradičním marockém stylu. Široká škála hotelových programů zahrnuje také terapie inspirované místními marockými tradicemi, specializovanou jógu, komplexní fitness centrum, venkovní a vnitřní bazény.

Palazzo Montemartini, Řím, Itálie

Moderní hotel v impozantním bývalém paláci v centru Říma nabízí luxusní lázně, turecké lázně (hamam), saunu, terasu s malebným výhledem na město a krytý bazén. Hostům je k dispozici koktejlový bar, restaurace klenutými okny a fitness centrum.

Paradisus Playa del Carmen La Perla, Playa del Carmen, Mexiko

Nachází se v krásném malém zálivu. Jeden z nejluxusnějších hotelů v Riviera Maya je hotelem pouze pro dospělé. Je kombinací prestižního karibského prostředí se špičkovým zařízením, včetně královského servisu, tanečních kurzů a lázeňských procedur s uvolněnou atmosférou. Tento elegantní resort je obklopen bujnými tropickými mangrovníky  s výhledem na ostrov Cozumel.