Nejulítlejší vlasy na světě. Pobaví i vystraší

Nejulítlejší vlasy na světě. Pobaví i vystraší 1

Můžete celý život chodit do téhož kadeřnictví a mluvit do němoty: „Zkrátit a do postupná.“ Nikdy však proto nezažijete ty pravé obdivné, někdy možná i šílené pohledy a nedostanete se do panoptika lidí, kteří vědí, že vlasy jsou skutečnou korunou krásy.

Vlasy již nejsou na to, na co byli
Vědci dnes připustili, že kdysi vlasy chránili hlavu před nástrahami počasí. Ochlupení člověka i jeho vlasy však dnes už určitě nejsou potřebné k ochraně před mrazem a deštěm. Dnes ještě fungují během léta jako přirozený UV filtr pro naši hlavu. Je však několik možností, jak tyto zbytky evoluce využít, dokud o ně definitivně nepřijdeme. Udělat z nich lákadlo pro celou ulici.

 
003-moderni-ucesy-pro-muze-jamie-stevens

Správně se starat, ale nic nepřehánět
Jsou na světě lidé, kteří vytvořili rekord v nemytí si vlasů. Pravdou je, že žádné zvíře v přírodě si vlasy ani chlupy neumývá šamponem. Měly by být samočisticí. Okolí vás však za návrat k přírodě nepochválí. Na druhé straně, každodenní mytí vlasům škodí. V některých případech je dokonce nemožné. Zejména, když na hlavě máte umělecké dílo.

Ovoce
Proč by se měli barvit jen ženy? Navíc tak nudně, že jen na blond, černě, nebo melír. Muži umí barevným vlasům vdechnout skutečné kouzelné odstíny. Nebojíme se experimentovat a víme, že vlasy mají možnost vytvarovat nejen střihové kreace, ale skvěle až šťavnatě se vybarvit.

 
nejpodivnejsi-vlasove-kreace-1

Vlasy místo čepice
V zimě se hodí lépe, ale v létě budete originálnější. Dnes si můžete drednaté novotvary vytvarovat i do skutečné čepice, kde padnou vhod i ozdoby, nebo dokonce dětské hračky. Vyzkoušejte nejen okoukané číra, ale nasaďte si skutečně hvězdnou korunu. Netvrdíme, že vás za toto přání bude kadeřnice milovat, ale alespoň si s vámi procvičí manuální dovednosti.

Inspirujme se ženami
Baby nám už ukradli saka, kalhoty, kravaty, tak proč bychom je měli šetřit a nechat jim vlasové kreace ve výsostném vlastnictví? Klidně zamiřte do světa ženské módy a najděte si top modely, které mohou být klidně unisex.

 
00-extravagantni-panske-ucesy-300x200