Největší „oplodňováci“ všech dob

Největší "oplodňováci" všech dob 1

Běžný chlap se při sexu přímo třese, aby mu neušla ani kapka a pak jsou tu ti, co by využili nejraději každou ejakulaci, dokonce i tu, co se „urodí“ při masturbaci. Někteří chlapi, zdá se, přišly na svět jen proto, aby se reprodukovali a světu rychleji zvedali populační křivku.

Cecil-Jacobson-esperminador_MDSIMA20080528_0001_4

Cecil Jacobson

Pracoval na klinice umělého oplodnění, kterému neplodné páry slepě důvěřovali, protože se ženou si přišli na osm. Jenže Cecil byl tak posedlý plozením, že spermie partnerů vyměnil za své.

Nakonec celý skandál propukl, když se páry začali stěžovat, že jejich děti vypadají jako „od souseda“. Měl to Cecil štěstí, že nebyl Číňan, to by se v Salt Lake City prozradil mnohem dříve, než stihl tímto podvodným způsobem zplodit 75 potomků.

desmond-hatchett

Desmond Hatchett

Otec, který už má zplozené plnohodnotnou školní třídu. Třicítka dětí je sama o sobě zarážející, ale ještě bláznivější je počet partnerek, které mu toto košaté potomstvo porodily.

Přesně jedenáct žen, přítelkyň a milenek připustilo, aby měli dítě s tímto mužem. Máme takové malé podezření, že slovenský populační hrdina Boris Kollár má plakát tohoto muže přilepený na stěně.

20081008_Bach

Johann Sebastian Bach

Známý hudebník byl i velký milovník, který věděl skládat noty jako ďábel, ale antikoncepce byla pro něj španělská vesnice. Svůj talent tím pořádně zředil a žádný z jeho potomků nedosáhl otcovy hudební kvality.

Za život měl jen dvě ženy a ty mu porodily spolu dvacet potomků. Dalo by se říci, že se řadí k mužům s největší schopností přeměňovat své partnerky na těhotné téměř bez vydechnutí.

127972

Mohammed Al Balushi

Je důkazem, že je třeba mít velké předsevzetí. Jeho sen, mít sto dětí do roku 2015, se blíží do finále a 64 letý arab má dnes již splněno na 90%. Tento počet dětí zplodil se sedmnácti ženami, i když Islám omezuje počet manželek.

Mohammed však s touhou po šíření genů přešel přes rozum i Alláhovi a vždy se rozvede a ožení, aby nepřesáhl povolený součet čtyř manželek. Někdy stačí i dva týdny, takže s romantickou láskou jeho nástroj života zdá se nepočítá.

Všem ženám a dětem zajišťuje stejný luxus a my jsme si jisti, že za ty tři roky desítku potomků ještě hravě zvládne, přestože má již 50 vnoučat.

AUbm3-JIq8

Kirk Maxey

Kdysi to byl student medicíny, který si chtěl přilepšit ke kapesnému darováním spermií. Nakonec se z toho stal rituál dvakrát týdně a vydrželo mu to čtrnáct let. Jeho početný kmen DNA je dnes rozšířen ve více než 400 dětech. Výrazně přispěl k tvrzení, že na světě jsme všichni bratři a sestry.