TIP NA DOVOLENOU: NA PLÁŽÍCH  V MIAMI SI ROZHODNE UŽIJETE

TIP NA DOVOLENOU: NA PLÁŽÍCH  V MIAMI SI ROZHODNE UŽIJETE 1

Kde jinde si naplno užít Miami, než na Miami beach či South beach, které jsou hned vedle sebe? Na své si tu přijde úplně každý. Chcete-li se vyvalit na pláž a nic nedělat, ať se líbí. Pro ty, kteří by rádi spojili relax se zábavou, se zde také najde místo. Pláž je dlouhá totiž 11 km, udržovaná, a tedy ani o čistotu se bát nemusíte.

Právě zde se můžete vyřádit v různých klubech, barech či chutných restauracích. Určitě byste si neměli nechat ujít krabí speciality, za nimiž cestují i ​​lidé ze západního pobřeží USA. Jako dezert vám dobře padne limetkový koláč. Ceny jsou tu však dvakrát dražší než na jiných místech v Miami, protože je to proslulá lokalita.

Pokud budete mít slunění plné zuby, zajděte si na Ocean Dr. – na ulici se dostanete ze South beach z kterékoli části. Když po ní budete kráčet, na jedné straně se vám naskytne pohled na pláž s promenádou a na druhé hotýlky či restaurace. Zmíněnou promenádu ​​ocení sportovci, ale i ti, kteří si rádi zajdou na procházku. Máte možnost zapůjčit si kolo, pronájem kterého na půlhodinu stojí 4 $, na hodinu 6 $ a na celý den 24 $. Ať jste již typ člověka, který si užívá nicnedělání, rád zacvičí nebo libuje bujaré párty, v této části Miami si to pořádně užijete.