Vydejte se na cestu do minulosti ve slavných sklepních klenbách sklepa sektů Schlumberger

Vydejte se na cestu do minulosti ve slavných sklepních klenbách sklepa sektů Schlumberger 1

Představte si, že máte jedinečnou příležitost zastavit zběsilý koloběh každodenního života a na chvíli se ponořit do hlubin historie. Tahle příležitost se vám naskýtá, když se rozhodnete prozkoumat svět, který na první pohled zůstává skryt před zraky většiny lidí. Místo, o kterém mluvíme, není nikde jinde, než v slavných sklepních klenbách sklepa sektů Schlumberger, místo, kde se tradice snoubí s historií a dává vzniknout něčemu vskutku jedinečnému.

Rezervujte si výhodnou vstupenku –  bez čekání ve frontě, kterou můžete kdykoliv bezplatně zrušit.

Otevírací doba

Úterý Zavřeno
Středa Zavřeno
Čtvrtek 16:00 – 20:00
Pátek 12:00 – 20:00
Sobota 12:00 – 20:00
Neděle Zavřeno
Pondělí Zavřeno

Když se vydáte na tuto cestu do minulosti, váš první krok zapadne do dlážděné cesty, která vás provede temnými, ale útulně osvětlenými chodbami. Zde, v hlubinách země, začnete postupně odkrývat tajemství, která byla po staletí pečlivě chráněna silnými kamennými stěnami. Ochutnáte atmosféru, kterou nenajdete na žádném jiném místě na světě – atmosféru, kde se každý kámen, každá cihla, a dokonce i vzduch, který dýcháte, nese v sobě příběh.

TIP :  Jak cestovat po Vídni výhodně a ušetřit na vstupech do muzeí a různých atrakcí? Kupte si Vienna City card  a cestování po hlavním městě Rakouska bude pohodlnější! Karta Vienna Pass vám zase ušetří a umožní přednostní vstup až do 90 památek a atrakcí.

Výhody karty VIENNA CITY CARD

 

Procházením sklepních klenbách si nejen vychutnáte pohled na starobylé sudy a lahve, ale také pocítíte spojení se všemi těmi, kdo před vámi procházeli těmito chodbami a přispívali k vytváření legendy, kterou Schlumberger bezesporu je. S každým krokem se stanete součástí příběhu, který začal psát své první kapitoly již v roce 1842, kdy byla založena tato slavná značka sektů.

 

Ať už vás k návštěvě sklepů Schlumberger přivedla láska k historii, zvědavost nebo touha poznat, jak se rodí skutečná kvalita, můžete být jisti, že zde objevíte něco, co přesáhne vaše očekávání. Každý návštěvník zde má jedinečnou možnost nejen se dozvědět více o umění výroby sektu, ale také se dotknout minulosti a na chvíli se stát její součástí.

Vydání se na cestu do minulosti ve sklepních klenbách sklepa sektů Schlumberger je tedy mnohem více než jen prohlídka. Je to zážitek, který vás spojí s historií a umožní vám na vlastní kůži cítit, jaký význam pro toto místo má každý vyrobený sekt.

Vylepši si zážitek

Prozkoumej další možnosti vstupenek včetně prohlídek a městských karet.

Zjistit více