Nový, lepší, komfortnější – Davos Titanium Automatic

Nový, lepší, komfortnější - Davos Titanium Automatic 1

Davos Titanium Automatic v novém kabátě nám nabídne modernizovanou výbavu a ještě více konfortu. Oproti minulím modelům vypadá mnohem lépe.

Rozměrově se model nezměnil, zůstala hloubka pouzdra 13,9 mm, šířka korunky 48 mm a délka 46 mm. Díky titanu, z kterého jsou vyrobené, jsou lehčí a přitom stejně masivní. Davos Titanium Automatic se pyšní automatickým kalibrem DAV 2824 (prakticky se jedná o upravený kalibr ETA 2824 – 2825 o kmitočtech 2800 v/h).

Hodinky se hlavně zlepšili co se týká do vodě-odolnosti. Ta se posunula na dvojnásobek původní hodnoty. Její hodnota se zastavila na čísle 100M/10ATM a tady se už dá mluvit už o regulérním plavání s nimi, nebo se s nimi podívat pod hladinu. Novinka dostala novou korunku (čtyřcípou hvězdu z loga značky). Proporce korunky jsou větší než minule a je plochá.

titanium-ii_lifestyle-copy

Změnil se také tvar hodinek Davos Titanium Automatic, jejich okruží s tuctem inbusových šroubků působí velmi dekorativně. Model působí efektivně v černé PVD úpravě. Sklo je zafirové s antireflexní vrstvou a pod ním je dvojúrovňový ciferník s arabskými číslicemi a centrálně uložené tři ručičky.

Ručičky byli zjednodušené a odlehčené výřezem. Edice Davos Titanium Automatic působí honosně a vznešeně. Jsou vidět za šera, i za tmy a jsou vyplněné fosforečným pigmentem Superluminova.

Edice Davos Titanium Automatic se bude prodávat v několika barvách (celo-černá, stříbrná s modro bílými detaily, tmavomodrá s bílými prvky) v ceně okolo 27 000 Kč.