Nudná masturbace? Takto si vylepšíte příjemné chvíle o samotě

Nudná masturbace? Takto si vylepšíte příjemné chvíle o samotě 1

Masturbace je sex s někým, koho máte opravdu rádi. Přestože jde o otřepanou frázi, je třeba uznat, že je v ní skrytá velká pravda. I při této činnosti vám ale hrozí, že se pro vás po čase stane nudnou. Pokud nechcete, aby k něčemu takovému došlo, přečtěte si následující rady.

Horká a studená
Než začnete masturbovat, přichystejte si misku s kostkami ledu. Před vyvrcholením do ní strčte volnou ruku a činnost nakonec dokončete oběma rukama. Teplotní rozdíl vám vykouzlí orgasmus, o kterém jste mohli jen snít.

Kondom
Myslíte si, že masturbace s kondomem je úplně zbytečná? Mýlíte se. Stačí, když do prezervativu dáte trochu lubrikačního gelu a pak si ho nasadíte. Objevíte tak zcela nové rozměry masturbace a navíc se vyhnete používání kapesníků nebo čehokoliv jiného, ​​co po orgasmu používáte.

 
fleshlight-cyborg

Fleshlight
Nevíte, co je to Fleshlight? Pak jste sto let za opicemi. Jde o nejpopulárnější mužskou hračku, která se tvarem podobá baterce. Namísto žárovky se však v jejím nitru nachází napodobenina vagíny.

Pán prstenů
Pokud si chcete zážitek s touto hračkou vylepšit, nezapomeňte ji předtím trochu ohřát a použít lubrikační gel. Pokud si chcete masturbaci prodloužit, pořiďte si takzvaný prsten na penis. Ten omezuje průtok krve do tohoto životně důležitého orgánu a tím pádem prodlužuje erekci. Hodí se i během sexu a je opravdu dobrou investicí.

Ručník
Ne, házet ručník do ringu se nebude. V případě, že chcete tuto techniku ​​vyzkoušet, stačí namočit ručník do teplé vody a potom ho vyždímat. Textura a teplo ručníku poměrně věrohodně napodobují ženskou vagínu, takže si to skutečně užijete.