O TOMTO ZÁSNUBNÍM PRSTENU SNÍ KAŽDÁ ŽENA!

O TOMTO ZÁSNUBNÍM PRSTENU SNÍ KAŽDÁ ŽENA! 1

Ženy mají rády třpytivé věci. Obzvláště pokud jde o šperky. A když mají navíc přívlastek „zásnubní“, očekávají dokonalost. Přesně takovým dojmem působí okouzlující zásnubní prsten ze šperkařské dílny Verragio, jehož fotka se stala nejpopulárnější na Pinterestu.

Mistrovský kousek z kolekce Venetian je vyroben z 18 karátového zlata. Centrálním kamenem je kulatý průhledný diamant s excelentním výbrusem. Vedle něj jsou z každé strany uloženy dva menší diamanty a několik drobných kamenů je vsazených i do tvaru smyčky po obvodu prstenu. Stejně okouzlujícím je tento zásnubní skvost při pohledu z profilu. Prostor mezi vnějším prstencem a tím vnitřním, který je lemován zajímavým detailem v podobě drobných zlatých kuliček, je bohatě zdobený. Jeho střed korunuje zlatý tulipán vyplněný diamantem a zlaté ornamenty.

Pro každou ženu, která se jako dítě hrála na princeznu a snila o své vlastní pohádce, je model VENETIAN-5013R jako stvořený. Prodává se od 4300 amerických dolarů a výsledná cena závisí na konkrétním provedení. Každý prsten z dílny Verragio lze přizpůsobit vlastním požadavkům a zvolit si materiál prstenců a ornamentů ve výplni, jakož i samotný diamant uprostřed. Vybrat si lze 14- nebo 18-karátové žluté, bílé, červené zlato či platinu a dostupných je dokonce až 12 různých tvarů diamantu, od čtvercového tvaru Princess přes ovál až po srdíčko.

Značka s tradicí

Luxusní šperkařskou dílnu založil před více než 20 lety Barry Verragio. V tomto průmyslu však působil již od svých 14, kdy opustil rodnou Moskvu a vydal se do světa. Vystřídal práci v několika větších společnostech a vystudoval New York Fashion Institute of Technology, aby nabyl další odborné dovednosti. K založení vlastní značky ho inspirovalo zasnoubení se svou dnes už manželkou TANYA. Její reakce na jedinečný zásnubní prsten byla pro něj impulsem, aby vytvořil něco, co bude odrážet ženskou krásu, vkus a eleganci. Po přepychu bažící zákazníků uspokojil desítkami originálních, až pohádkových designů prstenů pro několikatisícový rozpočet. Zároveň si však uvědomoval, že ne každý muž má na kontě miliony, a proto se ve své kolekci Paradiso zaměřil na cenově dostupnější kousky.

K začátkem značky Verragio patří kromě Paradiso i další dvě kolekce, a to Insignia a Couture. Postupně k nim přibyly ještě kolekce Parisian a Venetian, ze které pochází nejpopulárnější model na Pinterestu. Společným znakem všech kousků je důraz na ruční vypracování, na kvalitu materiálů a na složité a drobné detaily, které dělají z prstenů Verragio nezapomenutelnou památku na jednu z nejdůležitějších chvil v životě každého páru.