VÝROBCE  NEDOBYTNÝCH TREZORŮ DÖTTLING PŘICHÁZÍ S DALŠÍM UNIKÁTNÍM KOUSKEM

VÝROBCE  NEDOBYTNÝCH TREZORŮ DÖTTLING PŘICHÁZÍ S DALŠÍM UNIKÁTNÍM KOUSKEM 1

Každý má v domácnosti určitě nějaké cennosti, které by chtěl mít uložené v bezpečí. Existují různé způsoby jak je zabezpečit. Nejčastěji si cennosti ukládáme do banky, ale pokud chceme mít vše pod dohledem je tu řešení. O firmě Döttling jsme už v našem magazínu psali. Tehdy přišli na trh s nejbezpečnějším trezorem na světě a s trezorem pro myslivce nebo sběratele zbraní.

Loni přišla s dalším unikátním kouskem. Přestože na první pohled vypadá stejně jako starší modely, je inovací. Díky dálkovému ovladači můžete měnit povrch trezoru z průhledného skla na mléčné sklo, aby obsah trezoru unikl zvědavým pohledům.

Kromě toho trezor chrání 3-centimetrové pancéřové sklo a snímač otisků prstů. Zevně je vystlaný tenkou telecí kůží a ozdobený lesklým niklovým kováním. Zevnitř je zas vystlaný látkou alcantara a osvětlený 17 LED světly. Design trezoru připomíná vintage kufry z 20. století, ale 600 kg kufr na dovolenou asi neodnesete. Trezor měl premiéru 2. prosince v galerii Miami De Gallery a už je také v prodeji. Pokud se rozhodnete, že si ho koupíte, připravte si 130 000 €.