Objednejte se k lékaři online a bez čekání. Jak na to?

Objednejte se k lékaři online a bez čekání. Jak na to? 1

Nechcete už čekat u lékaře a zároveň nechcete studovat možnosti objednání u konkrétního lékaře? V takovém případě je tady pro vás portál TopDoktor, který vám umožní objednat se k libovolnému lékaři na jedné internetové adrese. Funguje to velmi snadno a můžete se k lékaři objednat kdykoliv to právě potřebujete. Pojďme se podívat na to, jak takové objednání v praxi funguje.

Spolehlivá služba nově v Česku

Zajímavostí je, že tento portál již řadu let funguje u našich sousedů na Slovensku a zjednodušil služby objednávání k lékaři. Jedná se tedy o časem a provozem prověřenou službu, kromě toho získala cenu za inovaci v podnikání od společnosti MasterCard. Nově můžeme toto rychlé a efektivní řešení využívat také u nás. Základními atributy definujícími tuto službu jsou:

  • Rezervace termínu u lékaře
  • Online konzultace

Kromě toho, že si můžete rezervovat termín u konkrétního lékaře přes portál TopDoktor, můžete využít také možnosti online konzultace, které vám mohou pomoci řešit některé zdravotní problémy, případně pokračovat v již zahájené léčbě, aniž byste museli navštívit lékaře. Jedná se v podstatě o náhradu za konzultaci v ordinaci lékaře, kterou takto nabízejí někteří lékaři prostřednictvím chatu, telefonu, případně videohovoru.

Jak to funguje?

Samotné objednání k lékaři je velice jednoduché. Prostřednictvím portálu si můžete vyhledat konkrétního lékaře, a to podle jména, specializace, případně podle města. Lékaře, ke kterému se chcete objednat, tedy nemusíte nutně přímo znát, ale vyhledáte si jej díky této službě. Pokud vás to zajímá více, navštivte přímo portál TopDoktor a podívejte se na možnost online objednání k lékaři. Možnosti rezervace termínů jsou časově neomezené, protože nejste vázáni ordinačními hodinami ambulancí. Jakmile provedete rezervaci, její potvrzení dostanete prostřednictvím e-mailu a stejným způsobem se o ní dozví také lékař využívající tento portál.

Zdroj obrázku: Andrei_R / Shutterstock.com