Ukrajinky a Rusky. Které jsou hezčí?

Ukrajinky a Rusky. Které jsou hezčí? 1

Sexy dívky, které vám vryjí své jméno azbukou přímo do srdce. Která země má hezčí? Rozhodněte sami.

Která z nich? Ukrajinky či Rusky? Nejraději jedny i druhé. Krása nezná hranice. Tyto slečny mají jistě mnoho společného, ​​možná by se našlo i pár pradávných předků. Slovanské dámy přece pocházejí z naší společné pravlasti. A nejen to. Z každé země jsme vybrali jednu z krásek, modelek, které rády ukážou i to, co netřeba. Stačí se podívat a udělat si názor. Brunetky, blondýnky i zrzky, našly se v obou zemích.

 
ukrajinky-nejhezci-na-svete-2012

V týmu ruských Sexy bojujících o vaši přízeň jsou Angela Karpova, Ekaterina Enokajeva, Indiana A., Julia Piluška Andorščuk, Oksana Voznyuk a Olga Alberti. Jejich umělecké jména znají spíše domácí, zejména z obálek pánských časopisů. Mnohé kočky to však dotáhli pořádně vysoko na světovou úroveň. Není se čemu divit.

 
001448-999

Učarovaly vám Ukrajinky nebo se přikloníte k Ruskám? Sexy Slovanky jsou na obou stranách hranice a bohužel i na obou stranách konfliktu. Možná by nebylo na škodu, kdyby včas opět zavládly pouze ženské zbraně a muži by se začaly honit za nimi. Lépe se dívá na záběry pěkných dívek, než na záběr z války.