Skyscanner – nejlevnější vyhledavač letenek pro rok 2023

Skyscanner - nejlevnější vyhledavač letenek pro rok 2023 1

Skyscanner je srovnávač a vyhledávač letenek, který vás potěší výhodnými cenami, což je pro mnoho zákazníků ten nejdůležitější parametr. Rozdíl mezi originálním webem Skyscanner.com a českým Skyscanner.cz pro nás bude především v ceně.
Pokud letíte z ČR vždy využívejte stránky s koncovkou „cz“. Zde jsou tyto letenky výrazně levnější.

Zde si můžete skyscanner vyzkoušet a najít si svojí nejlevnější letenku.


Skyscanner hledá letenky u různých prodejců letenek. jako např. česká Heureka nebo Zbozi.cz mezi prodejci elektroniky? Srovná vám letenky u jednotlivých prodejců a vy si vyberete pro vás tu nejlepší.

Díky tomu, že Skyscanner je jeden z největších vyhledávačů letenek na světě, je jeho ovládání snadné. Stačí vyplnit odkud, kam a kdy chcete letět.

Pokud sháníte nejlevnější letenky, zaškrtněte „Nejlevnější jako první”. V levém sloupci si můžete vyfiltrovat letiště, časy odletů, délku cesty nebo počet přestupů. Pokud je vám jedno kdy poletíte a chcete si vyfiltrovat nejlevnější letenku, zvolte při výběru datumu celý měsíc a zde si zadávejte různé dny a měsíce odletu a návratu. Zeleně označené dny jsou to nejlevnější variantou.
Další zajímavá volba je destinace „kamkoliv“ toto vám pomůže najít zajímavé tipy nebo vyhledat co nejlevnější letenku.
Po vyhledání letenky dle těchto nejdůležitějších parametrů nabízí Skyscanner i další možnosti. Vybrati si můžete například konkrétní leteckou společnost, přesný čas odletu nebo lety s nižšími emisemi CO₂. Všechny parametry lze samozřejmě mezi sebou různě kombinovat. Díky tomu je vyhledávání velmi flexibilní. Vyhledavač letenek skyscanner.cz.