PANSKÁ MÓDA: 5 JEDNODUCHÝCH ZPŮSOBŮ JAK OSVĚŽIT SVŮJ ŠATNÍK

PANSKÁ MÓDA: 5 JEDNODUCHÝCH ZPŮSOBŮ JAK OSVĚŽIT SVŮJ ŠATNÍK 1

Investice do sebe sama nikdy není špatnou investicí. Týká se to i vkusného a stylového oblečení, jehož není nikdy dost. Váš osobní styl je vaší vizitkou, která vás reprezentuje, jakmile vejdete do místnosti. Co však dělat, když váš šatník ztratí „jiskru“ a začne vás nudit? Máme pro vás pár tipů, jak ho osvěžit! Říká se, že za každým stylově nahozením chlapem stojí žena s vkusem. Ujistěte okolí, že i vy dokážete využít váš skvělý smysl pro módu!

Více barvy

Skvělým způsobem, jak oživit svou denní outfitovou  rutinu, je zahrnout do svého šatníku více barev. S maskulinity se sice odjakživa spojují tmavší a zemité barvy, ale to už dávno není pravidlem. Naopak, toto pravidlo můžete bez výčitek porušit. Barvy pomohou osvěžit jinak nudné kombinace neutrálních odstínů. Důležité je však zvolit si takovou barvu, která bude dokonale ladit s vaší pokožkou. Při nakupování máte dost času najít takovou, která vám sluší nejlépe. Možná konečně pochopíte, proč nám, ženám, nakupování oblečení trvá tak dlouho! 🙂

Nový pár brýlí

Pokud patříte k lidem, kteří jsou během dne odkázáni na dioptrické brýle, jistě budete souhlasit, že na tento doplněk se vyplatí utratit větší částku peněz. Někdy dokonce trvá věčnost, dokud najdete takový pár, který vám dokonale sedne! Brýle (dioptrické i sluneční) však nemají jen praktické využití. Je to mimo jiné i skvělý způsob, jak vyjádřit svůj vlastní styl. Pokud vás nudí brýle, které momentálně nosíte, vyměňte je za něco nového, klidně i za něco pro vás neobvyklé. Na margo slunečních brýlí – ty dokážou během sekundy ozvláštnit každý outfit – klasické bílé tričko s džínami vyzní zcela jinak, pokud k němu přidáte stylové sluneční brýle.

Nový luxusní kousek oblečení

Není žádným hříchem zajistit si čas od času nějaký luxusní kousek. Stylový kabát, kožená bunda, kvalitní pár džín – ukažte všem, že máte vkus! Ať už si koupíte cokoliv, ujistěte se, že luxusní kousek využijete i během běžných dnů. Musí být snadno kombinovatelný se zbytkem šatníku. Čemu by vám byl takový kousek, pokud byste ho nevěděli zkombinovat?

Zbavte se otřepaných bot!

Ošoupané a odřené boty jsou vždy out. Možná nimi chcete deklarovat vaši dobrodružnou povahu, ale takový pár bot ještě nikoho neohromí. Je zcela jedno, zda nosíte elegantní obuv nebo tenisky – dopřejte jim patřičnou péči a dbejte o to, aby vždy vypadaly co nejlépe. Podle bot prý snadno přečtete člověka. Postarejte se o to, aby z nich lidé o vás vyčítali to nejlepší!

Porozhlédněte se po stylových hodinkách

Pánové mají na rozdíl od dám značně omezený výběr doplňků. Dámy si totiž mohou vybírat ze široké nabídky šperků a bižuterie v různých specializovaných obchodech. Pánská bižuterie nabízí jen několik možností – prsteny, náramky, náhrdelníky nebo hodinky. Zejména hodinky jsou ideálním způsobem, jak osvěžit pánský outfit. Kromě elegance outfitu přidávají luxus a styl. Můžete je kombinovat s různými outfity a přizpůsobit jejich vaší náladě. Pokud jste nováčkem ve světě hodinek, jistě vám pomůže náš seriál, který vás seznámí s trhem v oblasti luxusních hodinek.