Líbil by se Vám sex s exotickými ženami?

Líbil by se Vám sex s exotickými ženami? 1

Žlutá horečka není nemoc, pouze chorobný trend evropských mužů pokukovat po Asiatkách. Čím jsou zajímavé? Nabízíme hned několik důvodů … a hlavně sexy obrázky.

Evoluce
Historie nám vštípila do hlavy, že jako muži musíme být silnější, mocnější a dominantnější. V případě malé hbité slečny z dálného východu si tyto vlastnosti umí představit téměř všichni muži. Evoluční faktor, který nás zároveň bere směrem na východ, je míchání. Právě díky neustálému stěhování národů se z nás vyvinuly tak dokonalé bytosti jako Češi. Nové přídavky do genetického kódu mohou znamenat ještě lepší standard.

Věk a stárnutí
Přesně takto stárnou šikmooké krásky. Jen se podívejte na Masako Mizutani. Krásce táhne na 50. A vypadá stále jako mladá kočka.

Budete speciál
Kámoši vám budou závidět, máte exotickou přítelkyni. Možná si z vás budou chvíli utahovat, ale i to je jen ze závisti.

 
2339241

Jména
Zvonivá asijská jména si zamilujete. Čím netradičnější pro naši část světa, tím zajímavější. Děti se prý tradičně pojmenovávají podle stříbra – stříbrný příbor prý shodí dolů po schodech a čekají, dokud nezazní něco, co se jim líbí.

Aegyo
Co to ​​jen může znamenat? Jde o korejský pojem, který charakterizuje dětské chování žen. Viditelné to je i v Japonsku, kde se třicátnice chovají jako malé lolitky. Neubráníte se, je taková zlatá, ale popadli byste ji a …

Vzdělání
Asijské ženy bývají většinou vzdělané. Podle statistik až 92% korejských žen jde po střední na vysokou školu. Vzdělaná žena je sebevědomá a takové máme rádi. Navíc vzdělání znamená otevřenou mysl, kterou lze využít opravdu všude.