Pikantní zážitek v Crazy Horse Paris

Pikantní zážitek v Crazy Horse Paris 1

Milovníci kabaretu, připravte se na vzrušující a pikantní zážitek z Crazy Horse Paris. Tato show je víc než jen kabaretní představení; je to senzace pro všechny smysly. Tohle je jedinečná příležitost získat vstupenky na show, která je plná sexy spodního prádla a pikantního kabaretu. Je to limitovaná série, takže neztrácejte čas a zajistěte si své místo co nejdříve.

Vstupenky možno zakoupit online zde:

 

Pořadatel tohoto vzrušujícího představení je Crazy Horse Paris, světoznámý kabaret, který sídlí v 12 Avenue George V, v osmém pařížském obvodu. Je to místo, kde se setkávají milovníci umění, aby se ponořili do fascinujícího světa kabaretu a burlesky.

Pokud máte nějaké otázky nebo potřebujete další informace, neváhejte kontaktovat centrum nápovědy Tiqets. Ti jsou připraveni vám pomoci s vašimi dotazy a zajistit, že vaše zážitky s námi budou co nejpříjemnější.

Show trvá přibližně hodinu a půl, ale to je čas, který uplyne jako v okamžiku. Po zakoupení vstupenky vám bude okamžitě doručena, takže se nemusíte obávat žádných zpoždění nebo komplikací. Navíc je kabaret Crazy Horse přístupný pro osoby s pohybovými omezeními a vstupenky lze přijímat přímo na mobilu.

Vstupenka zahrnuje vstup do kabaretu Crazy Horse a možnost vidět show ‚Crazy Show‘. Pokud ale chcete svůj večer obohatit, můžete si vybrat ‚Crazy Champagne‚, který přidává půl láhev šampaňského „Cuvée Crazy“ k vaší vstupence. Pro ty, kteří hledají opravdu luxusní zážitek, je tu ‚Crazy Privilège‘, který kromě show a šampaňského zahrnuje také sortiment pěti kanapek na osobu.

 

Zapomeňte na všední starosti a připravte se na nádherný večer. Tato show vám představí jemnou směs nového a klasického kabaretu, který je zcela magický a sexy, díky belgickému duu Bangable a Lolly Wish. Navíc můžete doplnit svůj večer šampaňským a kanapkami nebo dokonce suvenýry, které budou perfektním doplňkem k vašemu pařížskému večeru.

Takže pokud chcete zažít něco skutečně jedinečného, nenechte si ujít příležitost vidět Totally Crazy na slavném kabaretu Crazy Horse v Paříži. Zážitek z této show je tak silný, že vás jeho kouzlo, smyslnost a humor nenechají chladnými.

Pro využití nákupu je potřeba vyměnit mobilní vstupenku za papírovou verzi na uvítací recepci. Pokud si rozmyslíte návštěvu, zrušení je možné do 23:59 v den předcházející návštěvě. Stejně tak je možné přesunout termín návštěvy do stejného časového limitu.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost zažít něco skutečně mimořádného a odlišného. Kabaret Crazy Horse Paris vás čeká.