POPULARITA WRESTLERA A HERCE THE ROCKA STOUPÁ STÁLE VÍCE

POPULARITA WRESTLERA A HERCE THE ROCKA STOUPÁ STÁLE VÍCE 1

Pokud poslední roky nežijete v jeskyni, o Dwayne Johnson ( „The Rock“) jste už jistě slyšeli. Tento Samoanec si udělal jméno ve wrestlingovém ringu a začátkem 21. století zkusil štěstí na filmovém plátně. Dnes je z něj jeden z nejpopulárnějších herců na světě, díky čemuž v roce 2015 vydělal pro filmy, ve kterých hrál, nejvíce peněz ze všech zahraničních herců v Hollywoodu. Podobný žebříček ovládl už před dvěma lety.

Rock se z úspěchu těšil na Instagram, kde napsal: „Děkuji. Jsem nejlepší vydělávající zahraniční atrakce za rok 2015. Zisk 1,48 miliardy za rok je v našem byznysu opravdu velká suma. “

Právě tolik vydělali filmy, například Furious 7 či San Andreas, ve kterých si zahrál. I kvůli úspěchu ve filmové sféře se Rock do ringu vrátit neplánuje. A přestože na největší akci roku, WrestleManii 32, s určitostí vystoupí, zřejmě jen jako host. Během svého posledního souboje na WrestleManii 29 se v zápase s Johnem Cenom zranil, což mu způsobilo komplikace v Hollywoodu. Žurnalista Dave Meltzer se proto domnívá, že Rock nechce riskovat. Nelze se divit, muskulaturní herec se stává jedním z nejžádanějších artiklů hereckého nebe a případné zranění by pro něj představovalo škrt v rozpočtu.