POZNEJTE SVĚTOVÉ MĚSTA S NEJVĚTŠÍM SEXAPPEALEM

POZNEJTE SVĚTOVÉ MĚSTA S NEJVĚTŠÍM SEXAPPEALEM 1

Paříž je romantická, Benátky zas zasněné. Rio? Zapálený sexappeal. Přinášíme vám seznam sexy míst ve světě.

Rio de Janeiro: Pro místní

Rio má pláže a je místem se šíleně krásnými často až spoře oděnými lidmi. Hotely převládají ve světové luxusní třídě jako například Fasano, La Suite a Boho La Maison. Do značné míry jsou všude smyslné restaurace s brazilskými Jockey Club. A samozřejmě je tu karneval, na kterém místní obyvatelé v rytmu karnevalu ukazují své svůdné křivky.

Boston: Pro všechny svobodných

Až 69% dospělých v Bostonu jsou svobodnými. Tvoří to druhý nejvyšší podíl ve Spojených státech – prvním je Washington DC. Pokud jste typ, že se zapovídate  s cizincem a jdete s nim do baru, tak v Bostonu se vám to bude stávat často.

Buenos Aires: Pro rozproudění tanec

Žádný tanec není ideálnější na tancování jako tělo na tělo v rytmu tanga. A už vůbec žádné místo není lepší na nasáknutí jeho atmosféry, jako samotné rodiště Tanga. Zmíněný tanec je podstatě tango nocí pro místní obyvatele. Pokud vyberete v létě pěšky přes San Telmo, tak ulice zaplavují tanečníci a hudba.

Monaco: Pro pozlátko

Monaco balancuje na hraně mezi starosvětským leskem / půvabem / magičností a self generací. Chcete-li zachovat tuto rovnováhu, tak je ideální vrtulník do města od letiště v Nice, luxusní pobyt v hotelu Belle Epoque. Nezapomeňte si dopřát wellness v high-tech Thermes Marins.

Madrid: Pro smyslné jídlem a pitím

Madrid je evropské hlavní město. Sexappeal mu dodávají kavárny a kultura rozlita na chodnících až do časných ranních hodin. Nesmí chybět hudba v každém okně a v parcích světové umělecké galerie.

New York: Pro pověsti

Playboy s názvem New York je sexy město na světě. Jen málo míst vydrží nikdy nespat. Ať už mluvíme o 24-hodinových párty, barech, rozloučení se svobodou a vysokých standardech, tak toto město nabízí stále svou specifickou exkluzivitu.

Sydney: Pro afrodisiakum

Není to jen o tom, že Sydney čerpá bronz ze subjektů, které mají pláže; je o tom, že je neustále hodnocené mezi nejpřátelštější a nejvíce obyvatelné místo na světě. Obyvatelé Sydney mají čas na cizích lidí a umí se s nimi bavit. Plus je to město, kde ústřice jsou tak populární, že stojí méně než euro.

Medellin: Pro sexy studenty

Město v Kolumbii je připraveno na party stále. Navíc, jeho velká univerzitní populace táhne průměrný věk pod hranici 29 let. Noční život nasává vše – od salsa noci až po techno kluby. Zároveň je každoročně Medellin dějištěm světové designérské šou se spodním prádlem.