Připravte se na nezapomenutelný zážitek v Musée national Picasso-Paris ( přednostní vstup)

Připravte se na nezapomenutelný zážitek v Musée national Picasso-Paris ( přednostní vstup) 1

Připravte se na nezapomenutelný zážitek, který vám umožní vyšlápnout si cestu do světa dvou z nejslavnějších umělců 20. století. Díky jediné rezervaci si můžete zajistit vstup do Musée national Picasso-Paris a poté do města Paříže, která je domovem jediného místa ve Francii zcela zasvěceného slavnému Salvadoru Dalímu.

Vstupenka do Musée national Picasso-Paris vás zve do světa Pabla Picassa, nejslavnějšího umělce 20. století. Můžete se těšit na přednostní vstup a prohlídku nejen stálé sbírky, ale také dočasných expozic. Pokud si přejete, můžete si dokonce vybrat audio průvodce, který vám poskytne podrobné informace o každém vystaveném díle. Stojí za zmínku, že běžná hodnota vstupenky je 342,46 Kč.

Vstupenky k prohlídce již od 342KČ online zde:

 

Pak se přesuňte do srdce Paříže, kde vás čeká jedinečná zkušenost – návštěva místa jediného ve Francii, které je úplně věnováno Salvadoru Dalímu. Vstupenka zahrnuje přednostní vstup do stálé expozice Dalí, kde můžete strávit celý den obdivováním jeho děl. Stejně jako v Museu Picasso, pokud si vyberete, můžete mít k dispozici audioprůvodce v osmi jazycích. Běžná hodnota vstupenky je stejně jako v předchozím případě 342,46 Kč.

Jak to tedy celé funguje? Je to jednoduché. Nejprve si vyberete data návštěvy a počet lístků, které potřebujete. Poté dokončíte platbu v rámci bezpečného a snadného rezervačního systému Tiqets. Konečně obdržíte vstupenky e-mailem. Stačí se řídit pokyny a těšit se na nezapomenutelný zážitek.

Pamatujte, že pro obě místa platí možnost přesunutí návštěvy. V případě Muzea Picasso je to možné do půlnoci dne předcházejícího návštěvě, zatímco v Paříži je možné přesunutí do 24 hodin před návštěvou. Každé z míst má také specifické otevírací hodiny, které musíte zohlednit při plánování vaší návštěvy.

Vstupenka do Musée national Picasso-Paris je váš klíč k objevování světa jednoho z nejslavnějších umělců 20. století. Ať už jste milovníkem umění nebo jen turista, který chce prozkoumat to nejlepší z Paříže, tato kombinace je pro vás ideální volbou.