PROČ SE NEUSMÍVÁME ČASTĚJI?

PROČ SE NEUSMÍVÁME ČASTĚJI? 1

Co vidíte na lidech, pokud kráčíte po ulicích města? Zeptám se přesněji, co nevidíte? Nezáleží na tom, kde se nacházíte, protože většina populace se drží jednoho a téhož trendu – neusmívá se.

MHD, vlaky, kina, ulice a podobně. To jsou místa, kde se nejčastěji setkáváme s neznámými lidmi, kteří jsou doslova otrávení současným životem. Nenávidí čekat v řadě lidí, nesnesou tlačenice a vše kolem sebe proklínají. Zamyslete se, chcete skutečně patřit do této hromádky neštěstí?

Pokud ne, jediným východiskem je úsměv. Úsměv je totiž zcela zdarma. Víme ho darovat nejen sobě, ale i druhým. Navíc krásnou pravdou je, že skutečně nikdy nevíme kdy a kdo se do něj zamiluje. Vykročte do vašich ulic s úsměvem. Nemusí to být duha od ucha k uchu, ale stačí jen jemné pozvednutí koutků vašich úst.

Už téměř nikdo nechodí po ulicích s úsměvem na rtech, ačkoli je to tak jednoduché. Úsměv nám nikdo nemůže vzít a to je na tom to nádherné. Je ho dostatek a je nevyčerpatelný.

Nezapadejme tedy do stáda, které je plné negativismu a topí se ve svých problémech. Žijeme jen jednou a proto nezapomínejme na ty nejmenší věci, které tvoří největší skutky a nejlepší emoce.